Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ideális lány milyen? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ideális lány milyen? Csak fiúk válaszát várom!

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek milyen egy ideális lány? Meg hogy fiúkat mennyire taszítja az, hogy mondjuk egy szép, normál súlyú(vagy van rajta egy pici husi) és stílusú lány sokat panaszkodik, hogy csúnya, kövér stb. Titeket ez idegesít? Vagy igazából nem zavar ha nem szupermodell alakja van egy lánynak. Inkább legyen naturális vagy kicsit sminkelt vagy agyonsminkelt? mellek? mennyire kezdeményezzen egy lány, ha tetszik neki egy fiú?


előre is köszi a válaszokat! :)

15/L


2010. nov. 29. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
90D
2010. nov. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ideális. A panszokodás akkor idegesítő, ha minden órában elmondja és nem hisz nekem. Egyébként mindegy a válasz.
2010. nov. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

[link]


Mondjuk, valami ilyesmi. :)

2010. nov. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%

Legyen jó teste, szép arca smink nélkül is. Nézzen fel rám, tartson okosnak, szépnek, férfiasnak, szeressen, és nézze el a hibáimat. Ne hisztizzen, hanem legyen mindig vidám, és vigasztaljon, ha szükségem van rá. Sose menstruáljon, de ha kell tudjon gyereket szülni. Mindig legyen egészséges, és sose legyen fáradt. Jó legyen az ágyban. És mindig maradjon 20 éves.

Na ilyen egy tökéletes lány. 24 F

2010. nov. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

az szerintem taszító ha sokat panaszkodik , 1-2x még elmegy de egy idő után nagyon idegesítő

nem zavar ha nem szupermodell de azért ne az igazolványképével dobják fel az unalmasabb horrorfilmeket

sminket nem szeressük

mellek ne legyen túl nagy (az se jön be :P) de ne is legyen túl kicsi

kezdeményezés ? hát szerintem az a csávó dolga , de azért a lány se csak üljön és figyeljen

2010. nov. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

ez az utolsó tényleg nem rossz így kinézetre.

számomra még fontos tulajdonság hogy szeressen füvet szívni.

2010. nov. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

utolsó kettő :D hmm..

ha nem lenne barátom akkor menne a privi :D

2010. nov. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nincsenek nagy elvárásaim.

Nálam alacsonyabb legyen, szép arcú, vékony de nem muszáj a topmodell alkat de nem lógjon rajta a háj és ne legyen úszógumi:D, haja legalább vállig érő mert a rövid haj fiús.

Smink nem kell,ó. Ha panaszkodna állandóan akkor idegesítene

2010. nov. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

ne legyen totál vékony, úgymond legyen mit fogni rajta. Ki lehet bírni ha panaszkodik szerintem, de ne vigye túlzásba. Nemtom ki hogy van vele, de szerintem szép ha agyon van sminkelve (sok más srác ezt utálja de nekem bejön :) ).

Először egy lány arcát nézem meg, a test nem olyan lényeges számomra, és ne a lány kezdeményezzen.

2010. nov. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne kérdezzen ilyen hülyeségeket, hanem legyen önmaga, legyen magabiztos, tudja, hogy ő úgy jó, ahogy van, és valakinek úgyis tetszeni fog.
2010. nov. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!