Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Az előzmény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Az előzmény elég hosszú, és már ott tartok, hogy mindegyik fiúból kiábrándultam. Most akkor ki itt a hülye?

Figyelt kérdés
Szóval. Elkezdem. Volt egy haverom, akit 2 éve ismertem meg (első) , és mikor megmondtam neki h tetszik nekem, elutasított. Neki volt egy haverja, akivel jártam egy ideig (második). És az első által tudtam meg, hogy a második csak le akar fektetni, dobtam is, majd pár hónapra rá összejöttem az elsővel. A pár hónapban megismertem egy harmadik pasit, akit most úgy érzem szeretek, és ő is össze akart jönni. Csak összejött egy másik csajjal, akit elvileg kihasznál, viszont engem ezzel egy időben törölt msn-ről. A barátnőmtől, (aki járt az elsővel) tudtam meg, hogy a harmadik a barátnőjét kihasználja. És a lényeg: most amikor meglátom a harmadikat, a szívem a torkomban dobog, egy pár ütést kihagy, a gyomromban cikáznak a lepkék. Nem akarom, hogy megint pofára essek, nem tudom , hogy mi legyen az elsővel, akit még mindig szeretek, de nem annyira mint a harmadikat. Dobjam, és kérdezzem meg a harmadikat, hogy igaz amit róla meg a bnőjéről beszélnek, vagy maradjak az elsővel, mert vele most boldog vagyok?
2009. jan. 16. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ha boldog vagy az elsővel, mi értelme dobni?

meg minek foglalkozol a harmadikkal?

legyél azzal, akivel jobban érzed magad. és nem kell rögtön elhinni a pletykákat. bizonyosodj meg arról, hogy igazak e. de ennyi fiú között ne ingázz össze vissza, mert a végén 3szék közé esel.xD én csak ennyit tudok válaszolni erre. bár elég bonyolultan írtad le.

2009. jan. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keres egy kivul állot, olyas valakit aki nincs benne ebben a szerelmi korbe! Gyorsan lekéne zárnod a dolgot, hanyagolni mindegyiket, mert nagyot sérulhetsz benne. Keres valaki mást!
2009. jan. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sztem egyiket se szereted igazán, mert ha szeretnéd, nem lenne kérdés, h mit tegyél. Az lenne sztem a legegyszerűbb, ha hagynád mindegyiket, és az idő döntene helyetted, ha te nem tudsz. Sok sikert!
2009. jan. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!