Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van az új osztályomban egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az új osztályomban egy nagyon szép lány, és szeretnék vele mindenfélét csinálni. Most leszbi vagyok?

Figyelt kérdés
16 éves csaj vagyok, és eddig nem vonzódtam a lányokhoz de most az új osztályomban van egy nagyon szép lány és nagyon szeretnék vele mindenfélét csinálni... most leszbikus vagyok? Nekem is van barátom és neki is de ha a barátom pl. megcsókol akkor arra gondolok bár ő lemnne az a csaj. de nem akarok őt se elveszíteni. szerelmes vagyok a lányba szerintetek? mit csináljak?
2007. okt. 29. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

16 éves vagy de szerintem nem valoszinű h az vagy ez ebben a korban teljesen normális ha eddig a fiukhoz vonzottál és most ugy érzed h inkább leszbikus szeretnél lenni ne harcolj ellene inkább fogadd el magad olyannak amilyen vagy attól még te ugyan az az ember vagy még akkor is ha más a sexuális beállitottságod

bár lehet h ez most csak egy hirtelen jött fellángolás és majd elmulik

2007. okt. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

16 évesen az ilyen gondolatok szerintem teljesen rendjén vannak. Egyáltalán nem biztos,hogy leszbikus vagy. Csak egyszeruen ilyenkor kezdesz nyitni minden uj dolog felé,minden megfordul a fejedben,mint ahogy az is,hogy milyen lehet egy lánnyal csokolozni..ilyenek.

Nem tehetsz az iylen gondoltaok ellen semmit,majd idovel kialakul mindenrol a véleményed. Az is konnyen meglehet,hogy temár nem vagy szerelmes a párodba,és majd ha jon egy uj nagy-nagy szerelem akkor az ilyen emlékeken már csak mosolyogni fogsz.

De ha késobb mégis kiderul,hogy a lányok felé vonzodsz, akkor sem lesz semmi baj. Ez nem bun.

De nyugi,most még tényleg csak arrol van szo,hogy egyszeruen hajt a kíváncsiság mindenfelé!

2007. okt. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16évesen egyszer csókolóztam én is egy másik lánnyal(meg részegen19évesen a szobatársammal..:S),de közelébe sem ért egy olyan csóknak,amit néhány fiútól kaptam.Aztán játszottunk mindenféle hülységet a haverokkal,fiúkkal,lányokkal egyaránt.Szerintem csak kezd kibontakozni a szexualitás benned.16éves vagy...nyugi,kinövöd,ha már mindent kipróbáltál.Ha meg nem,akkor meg ne harcolj ellene,mert te rokkansz bele.
2007. okt. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én meg biszex vagyok...na és akkor mi van?Van egy párom akit imádok de a barátnőmmel is vagyok rendszeresen együtt.válald fel magad!

Eleinte nehéz lessz sokak elfordulnak tőled,de ne törödj vele az igazi barátok megmaradnak!

2007. nov. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Áhh 2007 régi szép idők de kérdező azóta 26 lettél és valoszínű ezt a kommentet nem is olvasod de ha mégis így 26 évesen hetero vagy leszbikus lettél
2017. aug. 18. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!