Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemények távkapcsolatról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények távkapcsolatról?

Figyelt kérdés
Működhet?Könnyen átvészelhető 1-2 hónap?véleményeket kérek.
2010. dec. 1. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem rég szakítottam távkapcsolat miatt, egy 4 hónapos szerelem. :( :'(
2010. dec. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1-2 hónap még átvészelhető, de a távkapcsolatok fenntartása egyáltalán nem egyszerű, és nagyon nehéz tud lenni. Viszont ha tudtok rendszeresen találkozni, akkor meg lehet oldani.
2010. dec. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha csak rövid ideig vagytok távol, akkor az a kapcsolat próbája is lehet. Ha erős a kapcsolat, kibír pár hónapot. Állandó távkapcsolat azonban nem működik.
2010. dec. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
én már majdnem szakítottam a netes barátnőmmel, de kaptam egy 22 colos led monitort a régi crt helyett, és ezen már valahogy jobban néz ki a csaj. mitöbb b_szottul jól néz ki. a haja végre nem szürke hanem fekete, a fogai fehérek, a szeme szép kék, szerintem ilyen lehet élőben is. tökre megkívántam. próbáljátok ki, teljesen más egy csak 17 colon és 22-n, a színekről nem is beszélve.
2010. dec. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Évekig fenntartani egy ilyen kapcsolatot lehetséges kb havonta 3-5 nap találkozással ami 1ben van,tehát 1 hónapban 1x 3,4 ,5 napot 1ütt lenni?
2010. dec. 1. 22:05
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem veszélyes is lehet a távkapcsolat. Ha nem tudtok rendszeresen találkozni és együtt tölteni hosszabb időt, akkor fennáll a veszély, hogy az egyik fél megismerkedik egy másik emberrel, akivel mondjuk sokat találkozik és netán beleszeret.
2010. dec. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én azt mondom ne. tapasztalar. előttem elmondtak mindent. :)
2010. dec. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem van imserősőm akik igaz még csak 4 hónapja vannak egyött de eddig jól megvannak. Havonta 2x találkoznak. De szerintem ők a kivétel ezek a kapcsolatok N
2010. dec. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem van imserősőm akik igaz még csak 4 hónapja vannak egyött de eddig jól megvannak. Havonta 2x találkoznak. De szerintem ők a kivétel ezek a kapcsolatok NAGY részbe nem szoktak mükődni persze kivételek mindig vannak. Meg én az anyagi vonzatát is át gondolnám és a veszélyeit is. Imserősőméknek 5ezer forint csak oda vissza az út plusz amit egy hétvégre visznek költőnek ha azért mégis elszeretnének valahova menni is nem csak ülni otthon. Más részt gondold meg azt is tudnál e benne bízni, hogy tudnál e neki hinni ha egyszer azt mondja nem csal meg az ugyis van? Meg azt is meggondolnám nem e bolondulok bele egésznap abba, hogy mikos ismer meg valakit akivel több időtt van csak akár barátilag is és a végén lesz belőle szerelem.
2010. dec. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bocsi nem tudom miért küldte így el.
2010. dec. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!