Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, hogy miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voguelilias kérdése:

Nem tudom, hogy miért van az, hogy ő bármikor megy el bulizni a haverjaival akkor oda engem soha nem hív el. Szégyell a barátai előtt?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt. Ő 20 éves lesz én meg 18 éves. Nem tudom, hogy miért van az, hogy ő bármikor megy el bulizni a haverjaival akkor oda engem soha nem hív el. De ha pl most télen korcsolyázni mennek el még oda sem. Amikor megkérdeztem, hogy miért van ez azt mondta nem tudja. De közölte, hogy ha én ott lennék akkor ő nem tudna úgy bulizni. És ő még ott tart, hogy kiakarja élni magát, ami valahol rendben van de az már kevésbé, hogy egyszerűen nem hív el sehová ahol a barátai vannak.
2009. jan. 17. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vállal fel téged, akkor meg sem érdemel... Az, hogy néha elmegy úgy, hogy te nem vagy ott belefér, de az, hogy sohasem visz el szerintem nem elfogadható.


Beszéld meg ezt vele, mond el, hogy ez bánt téged és néha vigyen magával.

2009. jan. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy szégyell, lehet, hogy pont az ellenkezője, a barátait szégyelli előtted, ill. azt, ahogy a barátaival viselkedik. Én pl. elég idióta módon szoktam ökörködni a haverokkal, és nem szeretném, hogy a szerelmem is lássa az ilyen marhulásokat.....nem tudnék feloldódni. Szóval szerintem nála is ez lehet.
2009. jan. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én az utolsó álaszoloval értek egyett.

de nem pontozok senkit

szerintem tényleg arrol van szó hogy nem tud ott hülyéskedni ha te is ott vagy nemtudnak ökörködni, baromkodni, amire szüksége van h kikapcsolodjon.

2009. jan. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az 1. válaszoló tuti hogy nő(már elnézést). Ezt nem értik meg a nők hogy nem arról van szó hogy szégyelljük őt,őket, hanem egyszerűen nem kikapcsolódás ha azzal kell foglalkozni, hogy a barátnőm se unatkozzon, meg a haverok se mondják azt hogy többet el sem hívunk mer úgyse velünk voltál elfoglalva. Nem beszélve arról amit előttem is írtak, hogy nem örülnék ha a szerelmem látná mit ökörködünk össze.

(1 szerelmes fiú, aki büszke a barátnőjére)

2009. jan. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké nem tud úgy ökörködni, de egy korcsolyázás vagy egy szimpla beülönk valahová és beszélgetünkbe sem férek bele.A másik, hogy most beszéltem vele telefonon.Ott voltak a haverjai is és úgy beszélt velem amikor megkérdeztem, hogy lányok is vannak ott? Mert ha igen akkor én miért ne tudnék ugyanúgy ott lenni mint a többi lány? Egyszerűen úgy beszélt velem mint egy utolsó szarral majd közölte, hogy ne hivogassam mikor csak akkor hívtam fel, hogy miújság vele mert ugye ő soha nem hív fel. Meg persze szokásos módon én voltam az ökör, hogy megkérdeztem megint, hogy vannak-e ott lányok is. Sokak mondták már legfőképpen a családom, hogy be kellene fejezni ezt a kapcsolatot mert csak én teszek bele de az a baj, hogy én nagyon szeretem és ő meg teljes mértékig vissza él vele. Amikor együtt vagyunk semmi gond, de amikor ott vannak a haverok akkor úgy kezel mintha a seggéből rángatott volna ki. Az persze nem gond ha ő megkérdezi, hogy én talákoztam-e fiu ismerősökkel vagy beszélek-e velük.Teljesen elvagyok keseredve.
2009. jan. 17. 16:45
 6/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Így már azért másképp néz ki a helyzet.....szerintem értékeld újra ezt a kapcsolatot. Értelmesebbet nem tudok mondani, mert nekem semmi tapasztalatom sincs :D
2009. jan. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!