Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti meg? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

azvan hogy már 6 hete járunk és nem engedtem neki még h megcsókoljon és ő ezt ugy fogja fel h azért mert nem szeretem... pedig csak parázok h mi lesz ha elrontok vmit... de látszik rajta h nagyon zavarja h nem engedem hogy magyarázzam el neki?

a válaszokat előre is köszi


2010. dec. 3. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Ki lehet bírni, hogy nem csókolod meg 6 hétig úgy, ha nem jártok. Ha jártok, azért más a helyzet.

Attól meg ne tarts, hogy elrontasz valamit, ezt nem lehet elrontani, max nem ügyesen csinálni. De belejössz. Mondd el neki, hogy ettől tartasz, majd megtanítja hogyan kell.

2010. dec. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, ezt tényleg nem lehet elrontani. Pláne nem mondaná azt neked, hogy rosszul csinálod, ha akar még tőled az életbe valamit. Csak jól sülhet el a dolog, szóval ne kínozd szegényt ha te is akarod a dolgot.
2010. dec. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

sehogy, vagy hagyod h végre megcsókoljon, vagy majd bőghetsz anyádnak, h otthagyott a barátod.

Idióta!

kérdezd meg a pasikat, h ki várna itt 6 hetet egy szaros csőkra, még szexre se baz*dmeg!

2010. dec. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ma 15:26 bájos volt a válaszod igazad van név nélkül fikázni a népet ugy az igazán jó...hülye...

a többeknek köszi a választ :)

2010. dec. 3. 15:48
 5/8 anonim ***** válasza:
jól van magyarázd meg, majd rájössz ha otthagy:)
2010. dec. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A modorát leszámítva igaza van az előzőnek. Inkább rosszul csókolj, mint sehogy.
2010. dec. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát..az első csókom előtt én is paráztam.De aztán nem volt semmi gond.Nem volt a legjobb,de hát...:D

Azóta nem parázok,mert tudom,hogy fölösleges.Ezzel csak azt akarom mondani,hogy ne félj...lehet nem lesz tökéletes,de nehogy már ezen múljon a kapcsolat.Öh.Viszont egy kapcsolat nincs csók nélkül.Az még oké,hogy szex nélkül az,de csók nélkül...khm.

2010. dec. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

utolsó köszi:D

elhatároztam h megengedem neki mostmár nemérdekel:D

2010. dec. 4. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!