Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Miért nem tudott szólni előtte? és miután felhívtam miért kellett hazudnia?

Figyelt kérdés

egyszerűen képtelen vagyok fel fogni h a barátom átb@szott:'(((

ma találkoztunk volna,de még 5-10 perc után sem ért ide...erre felhívtam h most mi a f@sz van?mennyit késik,vagy h egyáltalán miért nincs is,vagy legalább méltatott volna arra h felhív vagy küld egy sms-t h még se jó neki a mai nap...erre el kezd hebegni-habogni h otthon segítenie kell meg h msn-re írt h neki nem jó:/ erre kérdezem h miért pont msn-re?????erre azt mondta h lemerült a telója...mondom ja persze és nincs a családjában egy olyan ember akinek telójáról tudott volna ide szólni:/:/

na mind1...

haza megyek.majd egyből kíváncsiságból megnézem h mit írt msn-re...

hihetetlen SEMMIT SEM írt:@:O:/

hogy lehet vki ilyen gerinctelen h nem elég h nem jön el,nem is szól h neki nem jó,és ráadásul hazudik is??!:/:((:@

a telóban is egész végig hebegett-habogott:S:S alig volt pár értelmes mondata...pedig eddig mondta h szeret,nem tudom h mi történt..

most mi a f@szt csináljak????

egyszerűen megörülök h egy újabb "pasi" átb@szott,bár az ilyet pasinak se nevezném,hanem csak gerinctelen féregnek


2010. dec. 3. 16:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A legelső válaszoló vagyok és nő.

Ja és voltam már szerelmes, sőt most is az vagyok.

A vérmérsékletem is elég heves, úgyhogy tudom, milyen az, amikor valaki hisztizik, én is szoktam.

DE

1. Ha az ember úgy áll hozzá a jelenlegi pasijához, hogy "engem a korábbiak mindig bántottak és ezek után is mindig bántani fognak", azzal olyan bántásokat ruház át a jelenlegijére, amiket nem ő okozott. Ez két okból sem jó: egyrészt a jelenlegi lehet hogy csak egy pici hibát követ el, de a lány rázúdítja az x éve felgyülemlett sérelmeit - miközben a srác egy hibát követett el. Második ok: amíg a sérelmein valaki nem tud igazán túllépni, ne menjen bele párkapcsolatba, oldja fel őket, foglalkozzon magával, legyen egyedül annyit, amennyit kell, úgy nem lehet párkapcsolatban boldogan élni, hogy mindig azt figyelem, a másik mikor fog megbántani.

2. Amikor az ember hisztizik, azon túl, hogy sok esetben hülyét csinál magából, saját magának árt. K*rva sokat. Mert rámegy lelki és testi energia egyaránt. Ezért írtam, hogy túlreagálja. Szerintem ez hiszti volt, de azóta már biztos kiderült, hogy mi volt a másik féllel.

3. Lehet én vagyok naív, de annak ellenére, hogy engem is bántottak már, annak, akivel vagyok, megadom a legnagyobb bizalmat, egészen addig, amíg valós tények nem bizonyítják, hogy ezt nem jól tettem. Sosem tudhatod, hogy a másik életében éppen mi történik, és nem szabad ítélkezni, vagy komplikálni, amíg ki nem derül a valós háttér. Ez az én saját tapasztalataimból levont tanulságom.

2010. dec. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!