Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet az hogy akit idáig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy akit idáig utáltam (osztálytárs) azzal most meg minden nap álmodok és várom hogy lássam?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyok az osztálytársa a fiúnak,de ki nem állhattam.Az osztály ''parasztja'' és az osztály bohóca.A hét elején meg elkeztem vele szépeket álmodni és várom hogy suli legyen.

Szerelmes lettem belé??


2010. dec. 3. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az álmok nagyban befolyásolják a gondolatainkat és az érzéseinket (nekem volt h kis időre elkerültem valakit 1 fura álom miatt ) szerintem csak az álomba vagy szerelmes.
2010. dec. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Lehet nem véletlenül mondják, hogy a szeretetet és a gyűlöletet csak egy hajszál választja el egymástól :)

(Bár gondolom te azért nem gyűlölted, de a lényeget érted)

2010. dec. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet. Mennyi idős vagy? Előbb utóbb el fog múlni(:. Persze, csak ha akarod.
2010. dec. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nagyon gyűlöltem idáig mert egy bunkó p.raszt volt.De mostanába változik a véleményem.

Amugy 15vagyok

2010. dec. 4. 14:34
 5/11 anonim ***** válasza:
Hogy hívnak?:D elég keresztnév is...
2010. dec. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Minek kéne a keresztnevem?
2010. dec. 4. 22:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Jövő héten születik lányom, nincs semmi ötletem... Nyilván csak érdekel :D
2010. dec. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hehehe....jó vicc xD

De attól megmondhatom:Nelly

2010. dec. 4. 23:26
 9/11 anonim ***** válasza:

Nelly az elefánt itt van és

csinálja már a cirkuszt

földet veri a bõrdudája - Töf-töf-töf!

2010. dec. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Jujj de humoros valaki xD

Ez SZAR volt.

2010. dec. 4. 23:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!