Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Osztálytárs. Mégis mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytárs. Mégis mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, lány, és nagyon jóban vagyunk...én meg már belé is szerettem:S sajnos. Ő meg néha olyan velem, hogy keres meg minden, jön beszélgetni élőben is, néha viszont mintha nem is léteznék. Ezért néha nagyon elbizonytalanodok. Bár én is keresem mindig a társaságát, nem hanyagolom el. De mégsem érzem stabilan, hogy érdeklődne irántam...egyszer ilyen egyszer olyan:S Lépnem kellene, és nem ő lenne az első barátnőm, de mivel osztálytárs, nem merek...akkor ha esetleg beégnék ezen szórakozna mindenki (elég gyerekes osztályom van...). de valamit kellene tennem, tudom. ha nem egy osztályba járnánk elhívnám valahova...de legalább kicsit érezném, hogy tényleg akar valamit...ez így nem jó, hogy néha érzem, néha meg egyáltalán. Valamit tennem kéne, de mit? én szeretem őt, és legszívesebben elmondanám neki..de ez így nagyon rossz helyzet. Már kezdem magam kellemetlenül érezni, ha a közelemben van, mert titkolnom kell az érzéseimet...szerintetek mit tegyek? Msn en is olyan, hogy néha ír... volt egy időszak, mikor egyszer én, egyszerő írtunk...mostanában meg 3-4 szer én és ő csak utána ír rám...de múltkor kérdezte, hogy leszek-e majd fenn estefelé, és akkor írt, de csak úgy beszélgetni akart simán...szóval már nem tudom, hogy mi van. Ezek egyértelmű jelek, vagy csak én magyarázom bele? Érdemes lenne kockáztatnom?



18/F


2011. jan. 21. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova kettesben randizni akár többször is és akkor majd érti h te többet akarsz és úgy könnyebb lesz összejönni vele!
2011. jan. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova! Az osztálytársakkal ne törődj ha ilyen idióták, csak magukat minősítik. nekem is ilyen nyomorult osztályom van és nem foglalkozok velük.
2011. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a csajnak tényleg ez a gondja, hogy osztálytársak vagytok. Hívd el valahova, mondd el neki, hogy érzel és beszéljétek meg. Nem hinném, hogy emiatt nevetség tárgyává válnál az osztályban, hiszen így elvileg rajtatok kívül más nem is tudna erről.
2011. jan. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!