Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról ha két osztálytárs jár egymással?

Figyelt kérdés
Mik az előnyei, hátrányai, és ti belemennétek-e egy ilyen kapcsolatba?
2011. máj. 15. 08:59
1 2
 1/11 napietus ***** válasza:
az normális dolog, hiszen általában olyannal jövünk össze, akit ismerünk, középiskolában meg a legtöbb időt az osztálytársakkal tölti az ember. én nem jártam osztálytárssal, de voltak az osztályunkban, akik igen, aztán szakítottak de nem volt ebből semmi gond (utána is jóban voltak egymással), mondjuk ehhez kell némi intelligencia.
2011. máj. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nagy szerelmek születnek így. Ráadásul, ha szakításra kerül sor, megtanulnak barátok lenni, maradni. Szükségből. Ez szerintem jó iskola. Vannak ellenpéldák, de nem azok a jellemzők.
2011. máj. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem jó a véleményem, hiszen jobban ismerik egymást, sűrűn találkoznak, sok időt töltenek együtt, szóval sztem nagyon sok előnye van egy ilyen kapcsolatnak
2011. máj. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

jajj az olyan cukiiiii:D


sokat lehetsz vel együtt, tanulhattok együtt, közös baráti kör stb.


Ha viszont összevesztek az kínos. De ilyen esetben megtanuljátok kölcsönösen elviselni egymást. :)

2011. máj. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hátrányt tudok mondani: majd meghalok most egy osztálytársamért úgy imádok, és mivel o.társ folyton látom, szenvedek. :(
2011. máj. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Imádom akart lenni csak elírtam, bocsi.


22/L

2011. máj. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem a bnőm az osztálytársam volt másfél évig működött a dolog viszont 1 idő után egyszerűen fusztrálo h mindig egymás mellet vagyunk főleg suliban szerettem meg minden de nem ment a dolog... nem emiatt szakítottunk viszont ez is közrejátszhatott ebből megtanultam a leckét többet ilyet nem kösz :)
2011. máj. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Én is osztálytársammal járok,alapjáraton jó dolog:)bár van egy olyan probléma,hogy nehéz kettesben maradni és az osztály állandóan rólatok fog beszélni és arról kérdezgetni,hogy "mi van veletek","lefeküdtetek e már"...én saját tapasztalatból ajánlom h ilyenkor üvöltsed le a kérdező fejét h semmi köze hozzá,mert ha nem teszed meg akkor elszemtelenedik és egyre többet kérdezget:D
2011. máj. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó!Imádlak:D
2011. máj. 15. 18:02
 10/11 anonim ***** válasza:

az én barátom az osztálytársam...Nagyon örülök neki!

Nagyon jóó mert sokat találkozok vele szinte minden nap!! Örüj neki legalább mindig vele lehetsz napközben!!

2011. máj. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!