Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért változott meg minden 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg minden 4 hónap után?

Figyelt kérdés

Nagy lángolással indult a szerelmünk.

Nagyon szerettük (talán "jük" is egymást), minden nap beszéltünk, hívtuk egymást legalább csak annyi ideig, hogy jöjjön msn re dumálni vagy valami...

Mostanra minden eltűnt...és inkább az Ő oldaláról.::S Szinte sosem hív, facebokkon sem üzen, nem küld sms-t sem.

Nagyon fáj, hogy majd emgveszek érte, de még annyira sem méltat, hogy egy nyamvadt üzit küldjön, vagy valami.

Mikor persze ráírok, és rákérdezek ezekre, egyből az van, hogy szeret engem mindneél jobban, és miért nem hiszek neki....Hiányoznak ezek az apró kis mozzanatok...jelek...hogy szeret..és nem mult el nála minden.

msn en is fönnvagyok, fönnvan ő is, de nem ír rám, mindig nekem kell...bezzeg az elején Ő is keresett elég sokszor.

Lehet, hogy apró dolgok, de az elején vagyis szinte mindezidáig megvoltak...aztán msot eltünt minden..:S

Lehet hogy hiba volt szerelmet vallanom neki, lehet hiba volt szt állítani, hogy senkit sem szerettem még így, lehet hiba volt egyszerűen túlszeretni, és túl érzelmesnek lenni???

NEmtudom, de képtelen voltam magamban tartani ezeket, és attol tartok,hogy ezekkel tisztában van, nem tesz annyit a kapcsolatunkért, merthogy én ugyis szeretem, nem hagyom el, nem csalom meg, ezért nem is foglalkozik velem..:S

Eddig minden habostorta volt mint a mesében ugyment....aztán msot durrbele itt a valoság..::S

sokszor érzem azt hogy megszakad a szivem érte annyira szeretem, és szinte mindig könnybelábad a szemem ha rá gondolok, és arra, hogy elveszítem, hogy nem szeret már...és nem becsül meg...:S

Éjszakkat sírtam érte, miatta, nemfélek bevallani nagyon szeretem...:( :S de kezdem aztérezni részéről valami hiányzik, valami már nem oylan mitn az eéején, valami elszállt és soha nem jön vissza többet....attolfélek ebbe belerokkanok lelkileg...

21/F


2011. okt. 6. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól féltem nálunk is ez lesz, de hála az égnek nem.. ennek sok oka lehet... ismertem olyan lányt aki "megunta" a pasiját...mert túl sokat találkoztak...vagy egyszerűen az egyik fél részéről elmúlt a szerelem, és már csak a szeret és a kötődés van. De ülj le vele beszéld meg ezt , nálunk is úgy jött helyre minden..:) 16/L
2011. okt. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem az a furcsa, hogy itt említesz fészbúkot, telefont, MSN-t, és a többi. Milyen gyakran találkoztok? Jól érzitek magatokat egymás társaságában? Ez változott valamit?
2011. okt. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Távkapcsolat az egész..ez kimaradt...150 km van köztünk, csak 7 végén tudunk találkozni..:S

interneten tartanánk a kapcsolatot, de ha én nem keresem ő biztos nem ír rám soha...:S

És igen nagyon hiányzik ,és alig alig bírom már....

Egymás társaságában minden OK nagyon jol elvagyunk, sok vitánk van, de mindig kibékülünk...és ezek csak oylan játékos viták...:)

2011. okt. 6. 21:41
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha együtt vagytok minden jó? Szoktatok kettesben lenni? Mert olyankor latod igazan hogy mennyire szeret.
2011. okt. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

igen, szoktunk persze.

Akkor minden tökéletes, ragaszkodó, hozzámbújik, átölel, megfogja a kezem..egyszóval érzelmes...

csak aztnemértem hogy ha régebben tudott keresni engem, most miért nem tud???

2011. okt. 6. 23:31
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy sokat zaklatod? Nekem pl volt olyan pasi aki egyfolytaban uzengetett,hivogatott, sms, email, fb.. Minden mozzanatat leirta,mit evett, mit olvasott, kivel mit beszelt es mindezt a munkahelyerol is. epphogy azt nem mikor sz.rt teljesen kiakasztott a napi sokadik smsnèl foldhozvagtam a telefont, ugy ereztem megfojt a "törödèsèvel". Hiaba volt jokepü, izmos, gazdag üzletember, aki mèg szeret is, az örületbe kergetett ès elhagytam. Pedig szerettem. Hidd el, a nök is szeretnek kuzdeni, neha meg kell varni hogy ö keressen. Ha mindig az ellenkezöje all fenn, nyomaszto es idegesito lehet. Ilyenek a nök, ez van, le kell szarni öket neha hogy kuzdjenek! Mèg èvekkel kesobb is. Hidd el ez igy van. Ne keresd. Ö keresni fog. Üdv 25L
2011. okt. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszi utsó! :D

megvárom míg ő keres....remélem fog is..:)

2011. okt. 7. 13:09
 8/11 anonim ***** válasza:
majd ird meg mi lett!
2011. okt. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

nemkelett sokat várjak és már keresett is, szal ezzel nem volt gond, de mással igen...:S

Nemnagyon tudok dűlőre jutni a kapcsolatunkkal, szeretjük, imádjuk egymást nagyon ,de rengetegt vitázunk..:S és sokszor elég durván..:S :( mindketten iszonyatosan makacsoka vagyunk, sosem engedünka sajátunkból, és ezek szülik ezeket a vitákat....és annyira fáj...hogy imádom, szeretem, és őis engem, ez biztos, mégis pillanatok alatt összeveszünk, és sírásba torkollik a dolog, akár az ő, akár az én részemről...:S

2011. okt. 9. 12:42
 10/11 A kérdező kommentje:

de egyszerűen annyira szeretem, hogy nemtudom kidobni, egyszerűen nem megy....:S és neki sem...:(

Kiváncsi leszek mi lesz velünk, de nekem a szivem fog megszakadni ha szakítunk..legyen bármilyen hülye is, bármennyi hibálya, egyszerűen szeretem, és aki nem érzett még iylet ezt ugysem tudja átérezni......És biztos vagyok abbanis, hogy őis ugyanígy érez....

2011. okt. 9. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!