Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöjjek a volt barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek a volt barátommal?

Figyelt kérdés

A volt barátommal fél éve nem vagyunk együtt. Főleg az akkori távkapcsolat és a közöttünk levő különbségek vetettek véget a kapcsolatnak. Viszont megmaradtunk barátoknak. Azóta is rendszeresen beszélünk és most, hogy újra Magyarországon van találkotunk is. Valamilyen kötelék, vonzalom maradt közöttünk és engedtünk a csábításnak...együtt töltöttünk egy éjszakát.Utána viszont csúnyán megbántott( következő nap egy másik lánnyal bulizott egész este, pedig én is ott voltam) Mióta szakítottunk egyikünknek sem volt új kapcsolata...pedig próbálkoztunk. Most felmerült az ötlet, hogy mi lenne, ha újrakezdenénk. De mindketten félünk.Mi van, ha megint nem fog működni? Mi van ha megint megbánt? Lehet hogy már nem tudok benne bízni. Amik akkor megvoltak ellentétek most is megvannak. Szerintetek érdemes újra megpróbálni? Hasonló szituban valaki?

21/L


2011. szept. 5. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne!!!! (A rizsát nem olvastam, csak a kérdést) Ne!!!!!! Én újra összejöttem vele,a lehető leghülyébb döntésem volt.
2011. szept. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Komolyan azt várod, hogy egy rakás idegen döntsön helyetted?
2011. szept. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"Lehet hogy már nem tudok benne bízni. Amik akkor megvoltak ellentétek most is megvannak."- na szerinted??.... Csak azért, meg még nem tudtál normálisan elszakadni tőle nem kell ugyanazt a hibát elkövetni!!
2011. szept. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha az én csajom lettél volna, most azt mondanám igen, béküljünk. De így nem lehet tanácsot adni.
2011. szept. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldönteni de szerintem semmi értelme, felejtsd el.
2011. szept. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Közben eldőlt a dolog...de azért köszi a válaszokat:) Én is arra jutottam, h ami nem megy, nem kell erőltetni:)
2011. szept. 5. 22:34
 7/7 anonim válasza:
Tudod a felmelegített bableves se jó már. Volt okod elhagyni, ez a jövőben is újra előfordulhat.
2011. okt. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!