Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzodnak a csajok mostanság a sovány pasikhoz jobban?

Figyelt kérdés
Nem tudom milyen idiota irányba változik megint a világ de ez a legújabb felfedezéseim szerint amit teljesen nem értek régen midnenki az izmos férfias férfiakért volt oda most meg csak a b*zinak látom hogy nője van szinte nem értem miért jó az olyan pár ahol pl a csaj sokkal nagyobb darab mint a pasi és ráadásul még férfiasabban is öltözködik:D:DXD
2010. dec. 5. 18:09
1 2
 1/13 nielindi ***** válasza:
nem az a gáz, h valaki vékony és nöje van, hanem hogy alfakötsög vagy metroszexuális. egy vékonyabb, nem annyira izmos pasi is lehet férfias.
2010. dec. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hát én mai csaj vagyok és nekem férfi kell. :D
2010. dec. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mert ez az új divat... megszokod vagy nem lesz csajod ennyi xD

17/F

2010. dec. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A testi adottságok sokszor háttérbe szorulnak.

Legtöbbször sokkal inkább nézik a fejet, ha külsőről van szó és a jólöltözöttséget.

2010. dec. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert a lányok egy része (értelmesebb) rájött arra, hogy nagyon égő tud lenni társaságban egy kigyúrt de szellemi nyomorék gyerek, aki pl. le b*ziz egy vékony, de sokkal értelmesebb fiatalembert.


Amúgy lőfegyverre nem kell gyúrni.

2010. dec. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem trend manapság, hogy a nők férfiasodnak, a férfiak bedig nőiesednek. Ez a modern kultúra valami valami "áldása".

Talán a félreértelmezett "egyenjogúság" lehet a probléma.

2010. dec. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kinek mi jön be... én pl nem tudnék se egy izomköteget elképzelni magam mellett, sem egy pocakos fiút.
2010. dec. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igaz. Azon is múlik, hogy egy ember saját magával hogy van megelégedve. Mert ha elégedett magával, és lelkileg rendben van, akkor ezt a környezete is észreveszi, és több pozitív "jelzést" kap.

Nyilván hiába valaki izmos, vagy cingár, ha "érződik" rajta, hogy frusztrált...

Ha kiegyensúlyozott, akkor jobban elfogadják, bármilyen is.

Nekem talán a humorom miatt nézik csak el a lányok, hogy izmos vagyok. :)

2010. dec. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én pl nem szeretem a nyeszlett pasikat, inkább a középút az igazi, a kigyúrt pasikat ugyanúgy nem szeretem. Legyen férfias, engem az se zavar, ha egy kis plusz van rajta (amennyiben az tényleg csak pár kiló és nem mondjuk 10).

Ja, és ha valaki pl csupasz mellkassal jelenik meg, akkor azt nem tudom komolyan venni mint férfit....

2010. dec. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Ja, és ha valaki pl csupasz mellkassal jelenik meg, akkor azt nem tudom komolyan venni mint férfit...."


Sokan vannak, akiknek gyárilag nem NDK-s mellkasuk van és nem tehetnek róla.

2010. dec. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!