Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szomorú leszel, eszedbejut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szomorú leszel, eszedbejut a szakításod előtti dolgok, mikor boldog voltál, mivel tudod takarni, hogy ne kezdj el sírni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
én inkább kisírom magam, néha jobb kiadni mint visszafojtani az érzelmeket főleg ha azok fájnak... :(
2010. dec. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ezt akarom elkerülni, mert a tömegközlekedésen már rámjött a sírás, nem tudom leplezni. :(
2010. dec. 5. 19:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy szakítás mindig fáj vagy így vagy úgy. Valaki nehezebben teszi túl magát egy szakításon valaki meg hiphop. Természetes ha eszedbe jutnak a boldog pillanatok. Általában az emberek többsége egy véget tért kapcsolatból később csak a szépre emlékeznek valahogy a rosszra nem. Inkább sírd ki magad ne folytsd magadba. Ha olyan helyzetben vagy, hogy el kell rejtened, hogy fojtogat a sírás jobb ha valami szépre, vidámra gondolsz. Az is sokat segít ha valakivel kitudod beszélni magad. A barátok sokat tudnak segíteni. Nekem mikor ilyen helyzetben voltam az segített, hogy hagytam add folyjon a könnyem illetve a párnába üvöltöttem azt püföltem. Mikor társaságban voltam, munkahelyen (kereskedelemben dolgozom) ott erőt vettem magamon és a vásárlóra koncentráltam. Fel a fejjel egy idő után túl fogsz jutni rajta. 30/N.
2010. dec. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja láttam már lány, fiút sírni az utcán. Nem tudta vissza tartani. Nem nézték "lököttnek". Ha kell sírnod inkább sírj. 30/N.
2010. dec. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:)
2010. dec. 5. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!