Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmondjam neki, hogy mást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki, hogy mást szeretek és szakítsak vele? Helyes döntés lenne?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,együtt vagyunk 1 hónapja...ő imád engem,de én nem.Nem tudtam neki nemet mondani a "Járunk?" kifejezésre.Nem tudom miért...talán mert szeretem kicsit. Ez igaz,de annyira nem,hogy bármit megtegyek vele...mármint szex [tudom,hogy nem ebből áll egy szerelem,hanem inkább hosszú távon vele bármit megtenni...].Azt mondja,hogy engem örökké fog szeretni...de én ebben nem hiszek.


Nekem tetszik egy fiú és én is neki. Én őt szeretem ,annyira,hogy vele legyek.


Szakítsak akkor vele? Helyes döntés lenne?


Köszi ...


2009. jan. 18. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy szakíts vele, mielőtt még jobban beleéli magát ebbe az egészbe.

Meg különben is minek lennél együtt egy olyannal, akivel nem is akarsz, sőt mással akarsz...

2009. jan. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2009. jan. 18. 18:39
 3/8 anonim ***** válasza:
ha tovább ámítod a pasit, az sokkal jobban fájna neki, mint a szakítás, tedd azt amit a szíved mond...
2009. jan. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ti lányok miért nem vagytok az elején normális, jövőre is gondoló döntést hozni?? Muszáj minden pasit kikészíteni azzal, h bocs, mégse?? Nem értem...de te tudod....:s
2009. jan. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*vagytok képesek..... elcsesztem...
2009. jan. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet.

Egyetértek az előttem szólóval, tényleg az elején kellett volna nemet mondani.Most hogy igy belementél a kapcsolatba rosszul fog esni a fiúnak ha dobod, de ha nem szereted akkor ne várj vele túl sokáig mert egyre csak rosszabb lesz. Máskor ha véletlen ilyen helyzetbe kerülnél előtte gondolkozz inkább.

2009. jan. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én már 4 éve nőgyűlölő vagyok.

Nem fogok megváltozni, és soha nem lesz barátnőm.

2009. jan. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A számomra szembetűnő részeket kiemelném (a központozási hibákat bérmentve javítom ^^).


"Van egy fiú, együtt vagyunk 1 hónapja... Ő imád engem, de én nem. NEM TUDTAM neki nemet mondani a "Járunk?" kifejezésre. Nem tudom miért... TALÁN mert szeretem KICSIT."


Eleve nem tudtad, hogy mit akarsz de azért imponált, hogy kellesz annak a valakinek, akinek komoly lelki megrázkódtatást fogsz okozni csupán az egód etetése érdekében.


"Szakítsak akkor vele? Helyes döntés lenne?"


Nemcsak, hogy helyes, de kizárólag ez a döntés az erkölcsileg elfogadható.

2009. jan. 19. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!