Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm elhagyott, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm elhagyott, de előtte 1-2 nappal még rávett arra, hogy elégítsem ki orálisan párszor. Szóval ledöbbentem amikor elhagyott. De akkor miért kért tőlem ilyet előtte, ha már akkor is tudta, hogy nem akar velem lenni?

Figyelt kérdés
2008. jan. 16. 13:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért kér tőled ilyet, mert szüksége volt egy kis orális szexre. Van, amikor a dolgok ilyen egyszerűen mennek.
2008. jan. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

szegényke "köcsög"

nem érdemelt meg téged

de lehet h még nem is volt biztos abban hogy nem szeret téged

vagy lehet h pont most ijedt meg attól h kielégítetted

idő kel neki

aztán majd kiderül h mi is van

2008. jan. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Velem a szülinapján lefeküdt a párom, pár óra mulva hazakisért és mondta, hogy ennyi volt...

Ilyenek vannak...

Nem feltétlen kell ennek okát kersni.

Nem írtad, hány évesek vagytok , de én akkor arra gondoltam-és gonolok a mai napig is, hogy engem megkaptt, és gondolta, akkor mást is megkaphat, élni akart. Valószínü te párod is ezt gondolta.

Ne sajnáld, találsz jobbat:-) Csak légy nyitott a világra.)

Még sokat fogsz csalódni, de ez kell a fejlődéshez, és időben megtalálod majd az "igazit":-)

2008. jan. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy már nem szeretett, de félt attól, hogy senki más nem elégíti ki orálisan majd, és tudni akarta milyen... vagy csak akkor kellett neki az orális szex... vagy annyira rosszul csináltad hogy emiatt:D... de sztem kihasznált egyszerűen.
2008. jan. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Ezek szerint soha nem elégítetted ki előtte orálisan???? Akkor épp azért kérte! Na és hogy miért lett a kapcsolatnak vége? Hát azt csak a barátnőd tudja. De szerintem az orális játékok beletartoznak a szexuális életbe. Cserében bizti ő is a kedvedre tett.
2008. jan. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre igazából csak ő tudja a választ.Lehet hogy ezzel csak egy búcsú kielégítést akart tőled,vagy épp kívánta a dolgot és akkor még te voltál kéznél.Az biztos hogy ezen ne rágd magad,ha ezt tette veled akkor ne foglalkozz vele.Jobbat érdemelsz nála.
2008. jan. 18. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért,mert ő akarta te meg megtetted neki!!Azért furcsa,mert ez általában fordítva szokott lenni ilyen téren a férfi használja ki a nőt,de ennek a csajnak volt mersze.Amúgy úgy írsz erről,mintha nem szívesen tetted volna csak rávett???Ha máskor elakarod ezt kerülni várd meg még komolyra fordul a helyzet,egymásba szerettek és csak akkor tedd meg!!
2008. jan. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy kiábránditó lesz amit irok de én is csináltam ilyet...szexeltem egyet a sráccal és kiraktam a szűrét 4 hónapig tartó randizgatás után. Nem volt vele jó és ugyan én soha nem mondtam neki, de mániákusan azt hitte, hogy szerelmes vagyok.

Miért szexeltem vele? Nem tudom. Izgalmas volt.

Sajnálom, hogy ez történt veled.

Erre a kérdésre nincs válasz.

2008. jan. 19. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem is csak kihasznált.De az hülyeség h azért hagyott el mert nem volt orális sex.Ha valaki igazán szeret az ezt nem tartja fontos dolognak.
2008. jan. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindíg volt köztünk orális sex mindkettőnk részére.De nem értem,hogy szakítás előtt miért kérte ezt...nem volt gond megcsinálnom párszor, csak így átcseszve érzem magam.
2008. febr. 7. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!