Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, megint beleszerette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, megint beleszerettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe anno, nem rég szerelmes voltam de ez a szerelem nem lett viszonozva,(de viszont azt mondta hogy őneki én tetszem)és így szereztem magamnak egy-két rossz hónapot.

Nemrég megint felvettük a kapcsolatot és bár az elején még nem éreztem semmit, most úgy érzem megint szerelmes vagyok. Most mit tegyek ha tudom hogy sok esélyem nincs nála csak annyit tudok hogy anno tetszettem neki?


2010. dec. 6. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle, hogy nem próbáljátok-e meg még1x. De sztem jobb, ha kerülöd inkább. Csak az idődet húzza, ehelyett keress más lányt, aki tényleg képes viszonozni az érzéseidet.
2010. dec. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hülyit, állj elé kérdezed meg hogy akar e veled járni ha nemet mond foadd el tedd tul rajta magad és mond neki hogy ne keressen ha nem is akar töled semmit!
2010. dec. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na jó de ez nem olyan egyszerű. Jó, baráti kapcsolatban is állunk egymással és álltunk akkor is csak hát voltam kedves beleszeretni. Nem akarom legalább ezt a baráti kapcsolatot elrontani. Amúgy még flörtölni se flörtöl velem, szóval nem is az hogy játszana, mondjuk ehhez én nem nagyon értek...
2010. dec. 6. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!