Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzek így? Megint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek így? Megint beleszerettem vagy mi?

Figyelt kérdés

Ma az egyik volt szerelmemmel álmondtam és olyanokat, hogy összeköltöztem vele stb.. Most úgy érzem, hogy megint beleszerettem, pedig van barátom, de őt 3 hete nem láttam és olyan mintha nem is szeretném már. Nem tudom mint tegyek! Lehet, hogy az előző szerelmem iránt ez csak egy fellángolás? Vagy lehet, hogy ez szerelem? Úgy érzem érte képes lennék meghalni!

Előre is köszönöm a válaszokat!

L/15


2009. aug. 10. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
nehogy vissza meny a volt pasidhoz, úgyanúgy vége lesz!!!
2009. aug. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szia nekem is volt már ilyen. Hidd el nem szereted őt csak az álmoddal együtt eszedbe jutottak régi szép emlékek és jó dolgok. Nem hiszem h ujra szerelmes lennél belé csak jó vixxagondolni és örömmel tölt el. A mostani barátod iránt amúgy érzel vmit??
2009. aug. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát most az a helyzet idáig úgy éreztem, hogy szeretem, de most nem láttam és nem is beszéltem wele 3 hete és most olyan mintha már nem szeretném... Nagyon bizonytalan vagyok.. Amugy a másik pasi nem wolt a barátom csak majdnem és azért csak majdnem mert a bátyám oszttálytársa wolt és mondta h olyan lánnyal nem akar járni akinek a bátyja az oszt.társa..:S
2009. aug. 10. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!