Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megcsaltatok valakit akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsaltatok valakit akkor azt elmondtátok az érintett személynek? Vagy csak szakítottatok és semmit sem sejt az egészből.

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 21:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
senkit nem csalok meg, mert nem vagyok patkány
2011. dec. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok rá büszke, de én nem mondtam el. Távkapcsolat volt, és miután megcsaltam, a következő találkozónkon szakítottam is. Nem értem, miért kellett volna elmondanom.. A mai napig nem tudja, és jobb így neki, könnyebben lezárta magában. (Így is volt olyan, hogy "öngyilkos leszek a magánytól" sztori, ezzel meg pláne adtam volna alá a lovat..) Nem, nem érzem magam jó embernek emiatt, de ez így volt jó. Nem volt szabad elmondanom, mert csak jobban szenvedett volna.
2011. dec. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Csak a gyengék meg a hülyék csalják meg a párjukat azoktól meg minek kérdezel úgyis idióták.
2011. dec. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én minden egyes alkalmat megragadok, amikor az én mércémnek megfelelő partnerrel feküdhetek le, ezt nem tudja a párom és soha nem is fogja megtudni.

Ez van, így élek én.

2013. jún. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Engem mikor megcsalt a barátom nem mondta el,elég rosszul esett,hogy egy kamu fbe véletlen belépve tudtam meg..Azzal indokolta az egészet,hogy azért nem mondta el mert elakarta felejteni...Ha elmondta volna akkor azt mondtam volna,hogy van legalább annyi gerinc benne,hogy bevallja...Mivel nem tette utána már nem tudtam benne bizni sehogy.Nem volt baj a kapcsolattal csak megtetszett neki két csaj nem birt magával és megtette...Na mióta kiderült a megcsalás napi szinten veszekedtünk,megcsalás elött meg egyszersem volt vita...
2013. okt. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!