Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van okom rá hogy felkapjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van okom rá hogy felkapjam a vizet és meg is teszem akkor mért van az hogy még ő van megsértődve?

Figyelt kérdés
még ő sértődik meg hogy mit "hisztizek"
2010. dec. 8. 19:35
1 2
 1/17 Moszuke ***** válasza:

kifejted, hogy miért kaptad fel a vizet?

22/f


mert ez általános hiba.. hogy a férfiak és lányok nem érti meg egymást.

szal csak érdekelne min hisztiztél és én/mi mint pártatlan fiú/fiúk válaszolhatnék neked miért sértődött be a pasid.

2010. dec. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szia!Itt nagyon sok minden függ a helyzettől is!

Mindenki másképp reagál.Sok boldogságot!

2010. dec. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mert makacs, büszke ahhoz, hogy elismerje ő hibázott, ezért próbál benned bűntudatot kelteni, hogy te vagy az aki a feszültséget csinálta, kicsikarva ezzel a bocsánatkérésedet. Így az ő büszkeségében nem rendül semmi. Nem kell bocsánatot kérni. ha szeret előbb utóbb inkább megteszi ő, mintsem, hogy elhagyd.
2010. dec. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Az utolsó nagyon okos, ahhoz képest, hogy mennyit tudunk a problémáról...
2010. dec. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

harmadik válaszoló! nagyon igazad van! mert ő hibázik és aztán mégis én vagyok a bűnös! 2 éve együtt vagyunk!

amm bennem is van hiba mert mindenen felkapom a vizet. most is egy kis dolgon de úgy éreztem okkal

2010. dec. 8. 19:49
 6/17 anonim ***** válasza:
egyszer képzeld magad az ő helyébe lehet nem a dolog miatt sértődik meg hanem rosszul esik neki és ezt próbálja valahogy tudtodra adni
2010. dec. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

hát... nemhiszem. inkább büszke.

persze én meg ilyenkor sértegetem őt... és az is túlzás...

de ha nem sértem meg, csak olyan hangsúllyal beszélek akkor is bunkó lesz. az ilyeneket jól pofán kéne b*szni

volt már h megütöttem de azért is ő sértődött meg

2010. dec. 8. 19:56
 8/17 anonim ***** válasza:
Tényleg kellene a konkrét helyzet.
2010. dec. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Talan mert nem birja a hisztit. Nem is vezet sehova. Ha valami bant, akkor kulturalt hangnemben, normalis hangon nyafogas es hisztizes es mindennemu vizfelkapas nelkul mondd meg. Ha nem vezet eredmenyer akkor meg hagyd ott. Szinten nagyjelenet meg mindenfele hiszti nelkul.
2010. dec. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező most nem valós választ vár a problémára, hanem hogy valaki mondja már neki azt, hogy igaza van. De az nem én leszek. :)
2010. dec. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!