Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogtalanul vagyok megsértődve?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogtalanul vagyok megsértődve?

Figyelt kérdés

a barátom meghívott magukhoz karácsonyra, de akkor nem mentem el, mert már a névnapján is kellemetlenül éreztem magam ott a sok rokon között, hogy csak így rám vannak zúdítva. kb 15-en voltak. anyukájával, apukával, hugával semmi bajom, mert kedvesek meg ismerem is őket már valamennyire, de rajtuk kívül volt ott kb. 15 ember, és kellemetleül éreztem magam. mondtam, hogy én karácsonykor nem szeretnék menni, mert már a névnapján is kellemetlenül éreztem magam, és megsértődött, hogy én nem is szeretem őt, hogy nem akarom megismerni a családját. és mondtam neki, hogy akkor elmegyek, de mondta, hogy már nem vagyok rajta a vendéglistán. pedig megismerném én minden rokonát, csak ne egyszerre kellene. így is elég antiszociális vagyok, és nem szeretek sok emberrel lenni. már ha 3an vagyunk valakivel, akkor már én érzem magam a feleslegesnek, mégha nem is így van.

most lesz a szülinapja holnap, és itt is ugyanígy ott lett volna az egész pereputty, de gondoltam elmegyek. részben miatta, hogy örüljön, hogy én is ottvagyok, meg valahogy kedvem is volt elmenni. de mondta, hogy nem vagyok rajta a vendéglistán. másnap mondta, hogy ő csak azért mondta, hogy nem vagyok a vendéglistán, mert azt hitte, hogy azért akarok menni, hogy ő örüljön. mostmeg könyörög, hogy de menjek, mert hogy ő szeretné, ha én is vele lennék szülinapján. de mikor mondta, hogy nem vagyok a listán, akkor az egésztöl elment a kedvem. meg is sértődtem rendesen.

de most még szinte én érzem magam szarul, hogy nem megyek, mert mondta, hogyha szeretném, akkor elmennék, meg hogy elvettem a kedvét attol is, hogy a jövőhéten találkozzunk.


szerintetek el kellene mennem?

jogosan vagyok megsértődve?

ti mit tennétek a helyembe?


bocsi, hogy sokat írtam, és remélem érthető minden


2011. jan. 8. 14:34
 1/7 A kérdező kommentje:

ja és én 15 vagyok, ő meg most lesz 20.

4 hónapja vagyunk együtt hivatalosan, de már előtte hónapokkal is ismerkedtünk

2011. jan. 8. 14:36
 2/7 anonim ***** válasza:
www.psyche.hu andrást keresd ö majd ad tanácsot
2011. jan. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem jogos a sértődöttséged és menj el a szülinapjára.
2011. jan. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jatszadoztok egymassal, ez nem egy kapcsolat. Keress korban magadhoz illot.
2011. jan. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj, de elég gyerekes amit csináltok. Meg mi az, hogy vendéglista? Egy családban? Most egy emberrel több-vagy kevesebb, nem mindegy nekik? Mondd el, hogy néha nincs kedved túl sok ismeretlen ember között lenni, de ha úgy adódik, hogy éppen van, akkor elmész a családi rendezvényeikre. Ő pedig mindig megkérdezheti, hogy van- kedved menni, te pedig nyilatkozol, és ennyi. Csak nem kell utána még nyolcszor meggondolni magad.

Igazából korban hozzád illő szerintem a fiú, mivel úgy tűnik ő is egy 15 éves szintjén van jelenleg.

2011. jan. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%

Inkább örülj neki, hogy bemutat a családjának. Ez azt jelenti, hogy komolyan gondolja a kapcsolatot.

Egyébként szerintem egyszerűen még éretlen vagy 1 párkapcsolathoz. Ez a megsértődés, duzzogás nem normális.

Mi karácsonykor a párommal a nagyszüleinél voltunk. Másfél napig csak sütöttünk-főztünk, takarítottunk és díszítettünk. 24.-én este meg beállított az egész családja, és nekem is jópofiznom kellett. De én mindig azt nézem, hogy a családja kedves nekem, és engem is a családjához sorol.


A kérdéseidre a válaszom:

Igen, el kéen menned!

Nem, nem jogos a sértődésed. Senki nem bántott meg ott téged, nem akart neked rosszat.

Beszélnék a barátoddal, bocsánatot kérnék tőle, és elmondanám neki hogy egyszerűen túl sok volt neked hirtelen. Viszont szeretnéd a csaláját megismerni. A partin pedig megpróbálnék beszélgetésbe elegyedni a rokonsággal. Hidd el, nem olyan nehéz, mint így elsőre tűnik!

2011. jan. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 beetlejuice ***** válasza:
66%
Szerintem ne kérj bocsánatot senkitől, a barátod igazán megérthetné, hogy neked sok egyszerre ennyi ismeretlen embert egyszerre megismerni, és ez nem azt jelenti, hogy őt nem szereted, vagy a rokonaival van bajod, de lehetne az egészben egy kis fokozatosság, ünnepelhetné a szülinapját egy kicsit kisebb rokoni körben, és akkor te se éreznéd rosszul magadat.
2011. jan. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!