Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek most? Miért még ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most? Miért még ő van megsértődve?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja vagyok együtt a barátommal,nagyon szeretjük egymást.Ilyen szerelmet rég nem éreztem, körülbelül 2éve!

Beszélgettünk a bulizásról, hogyha elmegyünk akkor szólunk a másiknak, ő úgy nyilatkozott,hogy kiöregedett a bulikból és inkább van velem mint bulizni.

Mesélte hogy a régi kapcsolatában ha a lány elment bulizni, ő egész éjjel nem aludt az összes körmét lerágta olyan ideges volt, és nem akar konfliktust hogy egymás nélkül járjunk el.

Na de tegnap érdekes módon, este 8kor írt egy üzenetet hogy a telefonja lemerül és megy bulizni, ő sem tudta csak rábeszélték.Megcsalni nem fog bízzak meg benne.

Nekem ez úgy jött mint hátba verés, hirtelen és meglepő volt számomra!:( Írtam neki hogyha nem akar megcsalni miért nélkülem megy, miért nélkülem? És egyáltalán miért nem kérdezte meg hogy nekem lenne-e kedvem menni.Egyszer sem voltunk még együtt bulizni.Ezt már nem olvasta el majd csak reggel. És reggel írt egy üzenetet hogy ő ezt nem bírja tovább hogy nem hiszek neki bizalmatlan vagyok, és hogy reméli találok tőle jobbat akiben a kapcsolat elejétől megfogok bízni!Ez volt reggel 6kor, én egész éjjel aludtam 4órát sokat mondok.Na erre visszaírtam hogy beszéljük meg személyesen és várom fél3 fele a megbeszéltek szerint.Egésznap vártam a jelet sehol semmi.

majd 2óra körül írt hogy felkelt nem tud jönni, lekéste a buszt tudott volna jönni a fél3sal de nem jött, azt mondja nem éri már el, na meg hogy nincs kedve veszekedni, de persze én sem veszekedni akartam!Egész végig engem hordott le már idegileg ki voltam hogy miért ilyen én nagyon szeretem, megfordult minden a fejemben hogy mit rontottam el, de az anyukám és barátnőm vigasztaltak, adták a tanácsot hogy ne nyalizzak mert én semmit nem rontottam el, én tartottam magam a megbeszéltek szerint és nehogy már ő jól érezze magát miközben az ő fején van a vaj és nem az enyémen!!Egyébként fél4kor mondta hogy megy el, majd lesz msnen valamikor beszélünk, azóta nem tudok róla semmit.Biztos megy ma is bulizni!Fogalmam sincs mit tegyek, ha rossz vagyok az a baj ha jó vagyok az, semmi sem jó.

Na de szeretném kikérni idegen személyek véleményét is, hogy ti hogyan látjátok ezt a szituációt?

Bocsánat hogyha kicsit félreérthetően írtam csak össze vagyok zavarodva


2011. ápr. 23. 20:27
 1/5 JulesM111 ***** válasza:
100%

Mit tegyél? Gonolom nem 14 éves tinicsaj lehetsz, hanem picit felnőttesebb. Szóval, állj a (tű)sarkaidra, ne azt várd, hogy a srác mi a francért nem megy el hozzád, hanem ugorj fel egy buszra, és menj át hozzá, beszéld meg vele, hogy most mi a fac is van. (Amúgy jogos a barátnői-anyai tanács, ne nyalizz, meg pitizz)

Amúgy szerintem hulla másnapos-fáradt, ilyenkor nem sok kedve lehet felkelni, és elindulni, na meg megbeszélni dolgokat, várj egy kicsit.

2011. ápr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszodat!!! :D várok
2011. ápr. 23. 20:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideje szakítani akart, és ezt az ürügyet találta ki, hogy ne ő legyen a rossz.
2011. ápr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előzővel, fura ez a szituáció. Ha nem féltékenykedsz állandóan, akkor minek írta, hogy nem fog megcsalni? Fel sem merülne benne, hogy mondja...

De egyébként is, szerintem tényleg nem vagy neki fontos.

2011. ápr. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 AndiBandi93 ***** válasza:
100%

Ilyenkor minimum egy bocsánat, hogy a megbeszéltek ellenére ment nélküled bulizni... De még az sem, és még neki áll feljebb.

"Majd találsz tőlem jobbat..." - ebből kiindulva már az sem nagyon érdekli ha szakítanátok. Lehet hogy nem is szeret téged, mivel másfél hónap alatt nem mindenkinél alakul ez ki.

Mindenesetre én is azt mondom várj egy picit, ha továbbra is fojtatja ezt a bunkó viselkedést, akkor szedd össze magad és menj el hozzá akármilyen kifogást is talál, és mond el neki mi bánt. Esetleg ha nagyon elfajulnak a dolgok, akkor add ki az útját. Jobbat érdemelsz :)

2011. ápr. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!