Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 13 éves lány lehet érett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 13 éves lány lehet érett egy komoly kapcsolatra? 15/F

Figyelt kérdés
Év elején megismertem egy 13 éves lányt, egy suliba járunk (gimibe). Nagyon tetszik, kedves, aranyos. Minden szempontból látszik rajta, hogy komoly a korához képest. A viselkedése, a felfogása... Az osztálytársaihoz viszonyítva sokkal érettebb. Mi a véleményetek, szerintetek összejöhetne vele a dolog? 15/F
2010. dec. 9. 08:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Annyi biztos, hogy ne hallgass a 9:15 féle "bölcsekre"... Ő sem lehet több 14-nél...


Egyébként szerintem sem érdemes ilyen hamar ezekkel a dolgokkal foglalkozni, a csaj még nagyon kicsi. Te azonban 15 évesen már nézegethetsz, de a saját, vagy idősebb korosztályban.

2010. dec. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
67%

Én azzal nem értek egyet,hogy az érettség a tapasztalással jön..Meg kellett volna magam d*gatni 13 évesen és akkor máris érett lettem volna a szexuális kapcsolatokra?!

Ennyi idősen még senki sem érett egy komoly kapcsolatra.Még egy 15 éves sem!!Ami persze nem azt jelenti,hogy nem ismerkedhetsz,csajozhatsz.Most ebben a pillanatban te sem vagy érett,de ha találsz egy lányt,akkor lehet időközben megérsz rá és még egész hosszú kapcsolat is lesz belőle..Mindenesetre ehhez ne egy 13 éves lányt válasszál.


23/N

2010. dec. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

a 9:15 is régen volt már 14,

de 28 is

úgyhogy amiről nem tudsz, arról ne írj

2010. dec. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy elég érett. Igazából sok 23, 33, stb. éves sem érett egy igazi komoly kapcsolatra.:)

Az érettség tapasztalaton múlik, meg a hormonháztartás egyensúlyán.:) És sokrétű tapasztalatok összessége kell, nem csak az, hogy 13 évesen "megdugatod magad", 13.03.

2010. dec. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 szamo77d ***** válasza:
100%

Komoly kapcsolatra nem. De azért járhattok együtt, csak épp

a szüzességét nem veheted el. Olyan fiatalok vagytok, most

én is azt mondom: ráértek még! A nemi vágyak kielégítésének

számtalan egyéb módja van. De nem dughatod meg! Jóformán

gyerek vagy még te is. Gondold át, valamit elrontotok és

szegény kislány mehet abortuszra! Gondolkodj már felelő-

sen! Annak a gyereklánynak egész életére kihatással lehet

egy abortusz! Gondolkozz, szeresd, óvd, féltsd, keresd

kedvét, de ne vedd rá a közösülésre!

2010. dec. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem egyikőtök sem lehet érett egy komoly kapcsolathoz, arra még várjatok vagy 10 évet. Viszont az lehet, hogy egymáshoz képest ugyanolyan érettek vagytok.
2010. dec. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Félre értettetek, én nem akarom lefektetni...
2010. dec. 11. 11:00
 18/27 anonim ***** válasza:
21%
Ne törődj a sok erkölcscsősszel. Persze, hogy érett rá. A szexet azért 14 éves koráig hanyagoljátok...
2010. dec. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Gipsz Jakab Béla válasza:

Na ez pont egy aktuális történet volt az egyik legjobb haveromnál, fél évig jártak, de a szüzesség téma miatt szétmentek. Nem mindegy, hogy mikor töltötte a 13-at, ha ő még csak egy hónapja, te meg most töltöd mindjárt a 16-ot, akkor szerintem keress mást. Egyre aktuálisabb lesz nálad a szüzesség téma és a lány várni akar majd még egy vagy kettő, akár három évet.

17/F

2010. dec. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
46%

Egy 13 éves lány még nem érett a komoly kapcsolatra, akármennyire érettnek tűnik. 14 éves korban van a második teljes hormoncsere, akkor sok minden megváltozik benne. Onnantól már több esélyed van, hogy nem csak futókalandod lesz vele.


Aki azt írja, hogy egy 15 éves még nem érett, el van tévedve. Persze, rengeteg olyan van, aki nem, de azért ez az általánosítás durva. Vannak kivételek. Csak azok senkinek sem szúrnak szemet pl. az utcán.

Én 1 éve komoly kapcsolatban vagyok, és elhihetitek, hogy minden tökéletes. Nem éreztem soha a koromat hátráltató tényezőnek. A kor nem egyenesen arányos a tapasztalattal. (15 évesen 122 oldalas volt az önéletrajzom, tehát rendelkeztem már élettapasztalatom.) Egy huszonakárhány éves viszont lehet még gyerek szinten. Ne a kor alapján ítéljetek meg mindenkit.


16/L


ui.: nyugodtan leszavazhattok, és elmondhattok naiv 'kisgyereknek', nem fog változtatni az életfilozófiámon.

2010. dec. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!