Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy a tenyerén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy a tenyerén hordozzon?

Figyelt kérdés

Nemsoká itt a hétvége (2010 dec.11-12) együtt töltöm a hétvégét a párommal.3 éve vagyunk együtt,és a 3 év alatt rengeteg hullámvölgyünk de rengeteg jó is volt a kapcsolatunkban.Mindketten 20 évesek vagyunk.Az utóbbi időben túl sokat engedett meg magának,illetve ezek szerint én hagytam hogy ezt megtegye.De nagyon szeretném ha ez a hétvégén megváltozna.Valami olyan módszer kéne amivel a hétvén elérhetem azt hogy újra a tenyerén hordozzon,és én legyek a fontos neki és ne csak az ő érdekei legyenek a fontosak.A kapcsolatunkkal nincs baj már jó ideje,mert szeret meg minden csak ezt nem nagyon mutatja ki mostanában és inkább elszemtelenedett,és mindent csak neki és neki.Persze én tehetek róla,én adtam irreálisan sokat a kapcsolatba.De valami gyors és hatásos módszer kéne amitől jövő héten már ő fog hívni ő fog keresni.(Azt tudni kell hogy csak a hétévégéket tudjuk együtt tölteni mert dolgozunk mindketten,és én vidéken ő meg Budapesten.)Mielőtt bárki azzal jönne,NINCS SENKIJE!!!

Lécci normális válaszokat.Köszi


2010. dec. 9. 10:32
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja és most nem a "leülünk és megbeszéljük" dologra gondolok.Nem akarom most ezzel nyaggatni,inkább máshogy szeretnék hatni rá.Tettekkel....Nem tudom pl hogy melyik lenne jobb egy vad éjszaka,vagy pont az hogyha nem kapna meg egy darabig,se csók se ölelés...magyarán húznám az agyát,de nem bunkó módon.Melyik a hatásosabb?
2010. dec. 9. 10:39
 2/14 Benga ***** válasza:
52%

Én férfiként, ha valami olyat kapnék "egy jó éjszakán" amit még nem csináltunk, vagy régóta ki akartam próbálni, akkor biztos, hogy hívnám ezerrel és rá lennék tapadva a csajra.

De ez csak az én véleményem, és szemszögem, hallgass meg más válaszokat is.

2010. dec. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Van valami titkos vágya az ágyban, amit még nem, vagy csak ritkán adtál meg neki?

Vagy van valami jó kis fehérneműd? Harisnyatartós, korszázs-os cucc, szexis melltartóval...


Én felvenném, csinálnék magamról képet, és elküldeném neki, hogy "ebben várlak" :)


Vagy valami hasonló.


Szerintem tuti be lenne gerjedve, és, ha van csöppnyi esze, kedveskedne is, ahogyan csak tud :)


Bár, nem ismerem a pasid, de hátha :)


Majd írd meg, mi volt!

2010. dec. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem válaszolónak. Én sztriptizeltem a páromnak. Azt az estét soha nem fogja elfelejteni,azóta odavan értem.
2010. dec. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
10:54-es vagyok. Azt elfelejtettem megírni,hogy nálunk is hasonló volt a helyzet,mint nálatok,csak mi 2 éve vagyunk együtt,és mi is csak hétvégén találkozunk.
2010. dec. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam,hogy egy jó kis táncot lejtenék neki,valami olyan ruhában amiért megőrül,aztán ha már látom hogy kész van teljesen akkor azt mondanám neki,hogy "hm...talán" (ez mostanában a kedvenc válasza...talán...megőrülök tőle :S) és majd másnap megengedném neki hogy legyen valami...Asszem nem aludna egész éjjel..De remélem nem sül el fordítva a dolog,és nem durran el az agya.
2010. dec. 9. 11:01
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

nem arról volt szó h ő hordozzon a tenyerén?? akkor meg miért is akarsz dugni vele meg rúdtáncolni?? ezért tartotok itt: mert mindig rajta keresztűl akarsz magadnak jót. ez butaság.


egyszerűen mond meg neki: apukám,elegem van abból h önző vagy. eddig hagytam,tovább nem. szépen gondolkodj el azon,h mennyire vagyok neked fontos. és aztán várom h mit lépsz! telefon,.sms kizárva,ha mondandód van,azt csak személyesen!


szia!


ennyi!!!


ha szeret észbekap és teperni fog. ha nem,akkor nem kár érte.

2010. dec. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Benga ***** válasza:

Kedves 11:32


"Ja és most nem a "leülünk és megbeszéljük" dologra gondolok.Nem akarom most ezzel nyaggatni,inkább máshogy szeretnék hatni rá.Tettekkel....Nem tudom pl hogy melyik lenne jobb egy vad éjszaka,vagy pont az hogyha nem kapna meg egy darabig,se csók se ölelés...magyarán húznám az agyát,de nem bunkó módon.Melyik a hatásosabb?"


Ha végigolvasod, hogy mire gondolt kb akkor nem írod le pont azt amit eleve nem is akart csinálni.

2010. dec. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

végigolvastam. és azért írtam amit írtam,mert amiket ő írt azzal semmit nem ér el,maximum a pasinak lesz egy jó napja de hosszú távon nem éri el amit akar. amiket írt róla abból látszik h a fickó egy gyökér, a csaj meg azt hiszi h majd ha ő teper akkor a pasi is fog,de már láthatta volna h ez nem vezet sehová. sajnos.


nem tudom hány éves,én 33 vagyok,volt hasonló kapcsolatom,én is ezeket a hibákat követtem el,mint ő.


ezért akartam segíteni neki

2010. dec. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ja,látom: 20 évesek.
2010. dec. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!