Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy találjam meg a boldogságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjam meg a boldogságot párkapcsolat nélkül?

Figyelt kérdés

Nem kellek senkinek és addig nem is lesz ez másképp, míg nem leszek újra boldog. De képtelen vagyok rá. Az egyedüllét csak még szomorúbbá tesz.

Már mindent megpróbáltam, szóval ilyen "keress hobbit", "járj bulizni" tanácsokat ne is írjatok...


2010. dec. 9. 15:15
 1/8 Funktasztikus ***** válasza:
elöször is változtass az életfelfogásodon!
2010. dec. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a külsőd miatt nem kellesz másoknak, akkor valamit próbálj meg változtatni rajta. Ha pedig ezzel nincs gond, akkor belsőleg valamit próbálj változtatni magadon. De ez mind csak akkor érvényes, ha tényleg úgy látod, hogy te tényleg nem kellesz senkinek! Mert lehet hogy mégis kellesz, csak még nem találtam meg a megfelelőt!
2010. dec. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

elírtam:

azaz nem találtad meg a megfelelőt.

2010. dec. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

nem csak hobbi, meg a bulibajárás lehet a boldogság kulcsa, hanem az is, h egy nap időt szánsz magadra, és átgondolod, mit csináltál eddig rosszul, és miben vagy jó. legyél minél többet a barátaiddal, kérdezd meg őket is, milyennel látnak kívűlről, milyennek gondolnak.

Aztán legyen egy nap, amikor csak azt csinálsz, amit te akarsz. Ha nincs kedved suliba menni, menj helyette wellness-be, színházba, bevásárlóközpontba, v. egyszerűen csak maradj otthon, és aludj. ne agyalj azon, h kellesz-e másnak, v. sem. sz@rj le aznap minden embert. majd aztán később is sz@rj le minden embert. Gondold magadban azt: ez az 1etlen életem. Ebben mindennek olyannak kell lennie, amilyennek Én akarom. Ne hagyd, h bárki bármit ráderőltessen. Ne csinálj csak azért meg v.mit, h másnak ez tetszen. Ha valakivel kedves akarsz lenni, legyél vele kedves. akit nem bírsz, azzal ne jópofizz. aki téged nem bír, azzal meg ne foglalkozz. Hiszen tudod: a saját életedben te vagy a csúcs, a főszereplő, a többiek csak statiszták. soha ne is keress igazit, mert nincs olyan, h csak egy ember az, akivel leélhetnéd az életed. sőt, hosszú kapcsolatot se keress. Figyeld meg: ha valóban sz@rni fogsz mindenkire, mejd 1 csomóan futni fognak utánad, te leszel az érdekes. Nem tom, miért van így, de nálam bejött.

Elegem lett, és olyan szinten sz@rtam mindenkire, h csak 1-2 emberrel beszéltem. m egyszerűen csak hozzájuk volt kedvem. Azóta már 1 csomóan, akiket hanyagoltam, + akiket eddig nem is ismertem, odajöttek haverkodni.

1 csomó pasi is akar velem járni. Én + továbbra is sz@rok rájuk, és tökjól érzem magam így. :D

2010. dec. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Utolsó kommentelő, nagyon jókat írtál :) Vannak időszakok, mikor én is így gondolkodok. Csak pár hónap múlva ismét visszatér a bánat. Hiszen hiába volt egy kis idő, mikor nem szomorkodtam, én attól nem lettem boldogabb hosszútávon. Nem kéne összekötnöm a párkapcsolatot a boldogsággal, nem kéne mástól függnöm ilyen téren. De még nem jöttem rá a megoldásra, sajnos...
2010. dec. 9. 15:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Párkapcsolat nélkül? Lány vagy? ÉS hány éves?

Miért nem szeretnél p.k-ot?

Sokat csalódtál?

2010. dec. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező nem azért tette fel a kérdést, hogy rátukmáljátok a lávsztoris nézeteiteket, hanem pont azért, hogy párkapcs. NÉLKÜL, hogyan lehet.


Én is ilyen vagyok, engem a politikai dolgok foglalnak le. Nem, nem a párkapcs helyett választottam a témát.

2010. dec. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, hogy lehet párkapcsolat nélkül boldog az ember. Én sajnos összekötöm a kettőt. Az viszont teljesen igaz, főleg a ffi-női kapcsolatokra, hogy minél jobban futsz valaki után, az annál jobban szarik rád, viszont, ha hanyagolod, annál jobban fogod érdekelni. Ez egy örök igazság. Én is most párkapcs nélkül vagyok, úgy hogy az exemen nem vagyok túl, de neki már van más. Elég nyomorult érzés, bele is gebedek rendesen. De rájöttem, hogy nem kell minden ffi-ban azt látni, hogy "hátha ő lesz a párom", mert ez nem csak fárasztó, de teljesen felesleges, hisz lehet, hogy csak két szót válasz vele, nem kell rögtön az esküvőt tervezgetni. Nekem is valahogy azt kéne tudatosítanom, hogy szarjak erre a párkapcsolat dologra, meg ,hogy mások boldogok... És nem agyalni! Nekem eddig nem jött össze, hátha neked.
2010. dec. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!