Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdtem egy régi szerelmemm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy régi szerelmemmel, akire egész életemben vágytam. Férjnél vok, és elég jó barátok lettek ők. Mi lesz velem most?

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 01:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Visszafordítani már nem tudod, folytathatjátok titokban ezt a kapcsolatot, de előbb vagy utóbb mindig kiderül! Ezt jegyezd meg jól.
2009. jan. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon csúnya dolgot tettél, ezzel együtt egy régi szerelemnek tudom, hogy nem lehet könnyű ellenállni.

Nem biztos, hogy ki fog derülni, de ha nem hagy nyugton a lelkiismereted (amit jól tesz), ülj le a férjeddel és magyarázd el neki minél előbb. Talán ad még egy esélyt.

2009. jan. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ezt már nem lehet visszafordítani.De a legjobb lesz ha úgy tesztek mintha nem törétnt semmi és megígéritek hogy többet még egy ölelés sem elsz köztetek!De ha nagyon muszály mond el a férjednek..ha szeret "talán" megért!
2009. jan. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Oldfire ***** válasza:
Aljasság a férjeddel szemben. Remélem kidob.
2021. aug. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!