Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik párkapcsolat (lehet)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik párkapcsolat (lehet) tartósabb? "Csak" a vonzódásra "alapuló" párkapcsolat, vagy a szerelemre épülő párkapcsolat? /a vonzódás az nem mindig jár együtt szerelemmel/

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ez de jó kérdés, bennem is valami ilyen fogalmazódott meg :)

szerintem a szerelemre épülő

2010. dec. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
egyértelmü hogy a szerelmre épülő
2010. dec. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A vonzódást a testi vonzódásra érted? Mert ha igen akkor sztem egyértelmű, hogy nagytöbbségében a szerelemre épülő lesz a sikeres. Habár jó szex nélkül nem igazán működik, de azt is ki lehet küszöbölni, ha szereted, elmondod neki hogy mi nem jó, hogy lenne jó, és próbálkoztok, tehát csak oda lyukadok ki, hogy a szerelem!
2010. dec. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tartós bármelyik lehet, ha kölcsönös megértés is társul hozzá, és amúgy jól érzik magukat együtt, elfogadják egymást. Az viszont biztos, hogy a szerelemre épülő tartalmasabb és nagyobb hatást tesz ránk.
2010. dec. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem párkapcsolatban az alap dolgok:

- bizalom

- őszinteség

- hűség

- szeretet

2010. dec. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem azok a dolgok teszik unalmassá
2010. dec. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A szerelem és a vonzódás nem nem ad tartós kapcsolatot. A mámor idővel csökken, és már önmagában nem kapcsolja össze az embereket.

Tartós csak akkor lesz a kapcsolat, ha közben kialakul a szeretet közöttük.

2010. dec. 11. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszerre a kettő. Hiszen a szerelem is fontos és ugyanúgy a szexuális vonzódás is. Ha az nem működik, akkor általában semmi más sem.
2010. dec. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!