Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj az, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha egy lány értelmes, kedves és nem egy plázacica?

Figyelt kérdés

A múltkor azt vágták a fejemhez, h miért nem rakom ki a mellem egy buliban. Persze én sem úgy vltam öltözve, mint egy apáca. Csak engem zavar ha egy pasi a mellemhez beszél és nem hozzám.

Másrészt meg el vagyok könyvelve a magolós szűznek az ő szemükben. Holott csak jól tanulok, mert nem akarok egy bunkó és tahó állat lenni. Nem értem


2010. dec. 12. 12:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek köcsögök, ne foglalkozz velük. Ha szép vagy akkor úgyis megszólítanak majd. Ha meg okos vagy és tudsz lenni intellektuális társ is nem csak egy élethű guminő az nagyon előnyös (legalábbis nekem bejön) ;)
2010. dec. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy mások szerint ez a jó, meg a trendi, attól ugyanolyan rossz felfogás.Szóval nincs veled az égvilágon semmibaj, inkább a többiekkel ;)
2010. dec. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

ezzel csak 1 a baj: h nem ismerlek hehe XD sztem semmi probléma vele legalább nem csak farok melegítésre jó XD de gondolom nekik az volt a bajuk hogy olyan csökevényes az agyuk h már csak nézni tudnak:P mi lesz így a fantáziájukkal ?:P elkopik .. :P

am tanulásról annyit: én is szrok rá :P unalmas :P és mégse bukok a hülye plázacicákra és nem kérem számon senkitől hogy miért nem mutatja meg a felszerelést :P attól még nem lesz vki bunkó tahó mert unja a tanár hülyeségeit :P lehet értelmesebb vok én mint aki ki puskázza magának a 4est :P


mondjuk én alapvetően nem tartom a plázacicákat csajnak :P darkosabb típus a zsánerem :P

2010. dec. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
47%
biztos csak nyafogsz ott is
2010. dec. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%
Inkább egy magolós szűz, mint egy plázap*csa:)
2010. dec. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy egyáltalán miért foglalkozol velük?!

Okos leszel tanult és intelligens...Majd megvesznek érted a pasik majd pár év múlva...Lesz lehetőséged, karriered és pénzed...

Nézd majd meg, hogy azok a lányok/fiúk akik nem tanulnak csak a szórakozásnak élnek felnőtt korukban mit tudnak majd felmutatni...Ennyi...Én becsüllek téged így is, hogy nem látom a melleidet!!! ;)

2010. dec. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
66%

Van egy mondás, hogy aki nem tud lazítani, az nem tud keményíteni sem.

Ezt úgy értem, hogy lehetsz te attól szorgalmas, jó tanuló, hogy ha buli van, akkor beleadsz mindent.

Persze amit írtál, azzal semmi baj nincs, (nyilván nem fogsz magadról rossz dolgokat mondani) viszont kívülállóként arra felhívnám a figyelmed, hogy valamiért mégiscsak elkönyveltek magolós szűznek.

Akár tetszik, akár nem, ehhez te is kellettél.

Ha zavar, (úgy tűnik igen) lehet ezen változtatni, és nem fogsz tőle meghülyülni. A tanulásnak is meg van a maga ideje, és formája, meg a lazulásnak is.

De ha nagyon távol áll a személyiségedtől, hogy kiengedd magadból a nőstény ördögöt, akkor meg fosd le mások véleményét. Mondjuk azt amúgy is, magadért csináld, amit csinálsz.

2010. dec. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ez a mai divat, hogy minden este mással kefélj, és legyél rá büszke, ha a pasidat meg tudod tartani 3 napig.


Mint mondták, az ég világon semmi gond nincs veled. Ha csak nem az betudható "gond"-nak, hogy van eszed. De miért lenne betudható? :) Nem kell velük lenni, kész.

2010. dec. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

szia irj kerlek egy privit :) , en az ilyen lanyokat kedvelem akik nem csinalnak olyasmiket buliban es nem plazacicak ..... es az inteligens komoly lanyokat kedvelem.... a punkokat ki nem alhatom ha rajuk gondolok inakabb a hajam es hatamon a szor all fel mint mas

:P (viccelek :P)

2010. dec. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
hs szeretne megismerni irj egy uzenetet ;)
2010. dec. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!