Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj az, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha egy lány értelmes, kedves és nem egy plázacica?

Figyelt kérdés

A múltkor azt vágták a fejemhez, h miért nem rakom ki a mellem egy buliban. Persze én sem úgy vltam öltözve, mint egy apáca. Csak engem zavar ha egy pasi a mellemhez beszél és nem hozzám.

Másrészt meg el vagyok könyvelve a magolós szűznek az ő szemükben. Holott csak jól tanulok, mert nem akarok egy bunkó és tahó állat lenni. Nem értem


2010. dec. 12. 12:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
46%

megint én :P

nos: azzal jössz neki hogy mi lesz 20 év múlva? gondolkozz szerinted van olyan tini lány akit ez megnyugtat: 20 év múlva te leszel az isten :P ugyan már .. 16-17 évesen a "jövő" eléggé megfoghatatlan dolog :P nem de? gondolj bele hol érdekli azt h mi lesz 20 év múlva? mikor a probléma itt és most van arról nem is beszélve hogy 20 év múlva is ugyan úgy az egykori pláza cicák könnyű kis nőcskék lesznek a nyerők a bulikba :P meg a nagy többség számára :P attól hogy idősebb lesz ez nem fog változni :P

de nyugi :P a ti " tini lányok sőt ált. a nők " gondolat menetével ellentétben : nincs minden veszve:P T. kérdező bizonyára te is úgy véled hogy a világon semmit nem akarsz a " mért nem rakod ki a melled" kategóriától nem de?:) annyi az egész hogy nem ezek közt keresed a lehendő pasid :P 1 nagyon vékony rétegünk normális :P


bár még mindig a darkos típusra bukom :P éljen a punk :P éljen a nyakközépig érő halvány vörös haj :P és persze [lehet láttál már hasonlót] az olyan szem amit ha más szögből nézel más színűnek látszik <3 :P


mint a fenti példából látszik elsőnek a külsőt nézzük mi normális hapik is már ha van rá lehetőség elvégre előfordulhat hogy böngészel a neten találsz 1 oldalt megismerkedsz a szerkiével majd össze jöttök :P vagy ott a sok társkereső vacak :P


és mint a fenti példa szintén mutatja: a különbség a normális és a "rakd ki a melled" típus közt : a rakd ki a melled típus lentről kezdi el nézni a csajt :P majd megáll a mellénél :P közbe időzik a lábánál és öv alatt is [ezen az egyetlen ponton szeret vagyis nem szeret hanem kénytelen fantáziájára hagyatkozni] a normális hapi :fentről lefele :P nem mondom h nekünk nem érdekünk hogy mindenütt okés legyen a csaj:P mert nyilván az a cél hogy " értelmes, kedves és nem egy pláza cica" legyen valamint 1 nehéz bombázó :P [kinek mit takar ez a fogalom] de nem 1ezik se a fogalom magyarázatunk a tahókkal se a rangsorban elfoglalt helye :P

2010. dec. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:47


Micsoda összevissza hablaty...

2010. dec. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

mi az hogy a hátadon áll fel a szőr és nem más ?:P kis csög :P mutatok én neked olyan punk csajt hogy 3 hétig csak a szőröd lesz lankadt :P [már bocs kérdező :P de mégse hagyjuk már h "fikázzák" az aktuális bnőt / exet :P ugyan m1 :P ]


én se a szakadtabb fajtára gondoltam :P nyilván ne a bortól bűzölögjön :P stb de az ideológiája jól jön:P

na meg az se árt ha nem a mami szoknyája mögé búvó fajta :P az ő idegei érdekében hasznos ha nálam nem játsza az ártatlan kislányt :P valahogy imádom a diszharmóniát :P a kis civakodásokat hatalmi játékok :P feldob :P és hát ha volt már hasonló kapcsid ahol a jó értelembe picit nyúztátok egymás idegeit ami a [kb 10 perc ig tartó szakítás] után jön .. XD hehe :P


van az a kategória aki magához láncol és soha többé nem enged :P nos ez volna a zsánerem :P a vörös haj és a többi csak + :P


nem fikázni a punkokat :P

2010. dec. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

na látod T. kérdező :P itt a nagyobbik réteg :

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:49


nem fog fel semmit szegény :S értő olvasást nem tanítják a sulitokban vagy mi ?:P vagy csak magadra ismertél ?: az úgynevezett "férgek" leírásában ?:P


kérdező részvétem hogy ilyen taplókkal vagy körülvéve :P

2010. dec. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
3th Kis János :P am no para :P nagy arc
2010. dec. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:57


Már régen elvégeztem az iskoláimat...Felsőfokú végzettségem van és magas beosztásom egy világszerte közismert cégnél, de már ne is haragudj, az amiket összehordasz értelmetlen kesze-kuszaság...

Zagyva és zavart és tele van szintaktikai és szemantikai hibákkal...

2010. dec. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Huhh nem gondoltam, h ez a kérdés ilyen "vitába" megy át...
2010. dec. 12. 14:51
 18/19 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Érdemes elolvasnod, mert ez a fiatal nő szembemegy a mai világ dogmáival...

u.i.: első válaszoló vagyok

2010. dec. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Azt már nekem is a fejemhez vágták, hogy miért nem rakom ki mindenemet, ami kirakható. Dehát minek?
2010. dec. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!