Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy fiúba. (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba. ( aki a legjobb barátom ) de ő viszont jár egy csajjal már egy hónapja. A csajjal joba vagyok de nem a kedvencem. Kérlek adjatok tanácsot, hogy szedjem szét őket úgy h ne tudják meg hogy én álltam a dolog mögött?

Figyelt kérdés
a fiúnak is nagyon nagy valószinűséggel bejövök.
2010. dec. 12. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mond el neki hogy szereted lehet téged választ :)
2010. dec. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nemhiszem. sőt ott van a veszély h ha nem engem választ akkor rá,egy a barátságunk.
2010. dec. 12. 21:18
 3/11 anonim ***** válasza:
nincs erre jó megoldás. vagy tűrsz és maradsz barát, vagy kockáztatsz és elveszíted a fiút. de, ha nem szeretné a másik lányt nem járna vele.
2010. dec. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

hmm sztem semmiképpen se próbáld meg szét szedni őket mert az elég aljasság lenne...ha biztos vagy benne h tetszel neki akkor meg szépen megvárod h szakítsanak hagysz egy kis időt a fiúnak esetleg megbeszélitek aztán lecsapsz rá :D

meg hát meg kéne tudnod elsősorban mennyire komoly köztük a kapcsolat!

2010. dec. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem igazán komoly. 15 évesen vagyunk. de nem tudok már rá várni.. milesz ha tök sokáig fognak járni ! tudom h aljasság de szeretem és nem érdekel. léccives egy - két ötletet dobjatok be !!
2010. dec. 12. 21:32
 6/11 anonim ***** válasza:

Van egy rossz hírem számodra kérdező:

Ha téged akarna az a fiú, nem jött volna össze egy másik lánnyal, hanem nálad próbálkozott volna. Nem kellesz neki, törődj bele. Ha meg megpróbálod alájuk kavarni a sz*rt, számíts rá hogy ki fog derülni előbb utóbb, és abból még nagy problémáid lehetnek.

2010. dec. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
meg úgy is az élet vissza adja ezt neked ha ilyen gonoszságot teszel...ezt tartsd észbe sose marad semmi következmények nélkül...
2010. dec. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nemérted. én bejöttem a pasinak nagyon is csak összejöttem a haverjával. míg együtt voltam a haverjával addig is hajtott majd szóltak neki h álljon le leállt. és akkor jött össze a csajjal amikor én még jártam a pasival.
2010. dec. 12. 21:48
 9/11 anonim ***** válasza:
hát akkor ezt jól elba**tad...15 évesen ne legyél egy hárpia mert akkor nem lesznek magánügyileg jó kapcsolataid felnőtt korodra SEM...:S nem szabad önzőnek lenni
2010. dec. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha odáig lenne érted a srác rád startolna, nem a csaja mellett lötyögne. Vagy az van, hogy tudja hogy úgyis leszel és vagy neki mint barát féle.... úgyhogy tisztességesen is lehet ezt csinálni: vond ki magad a napi kapcsitokból, ne ne talizz vele legyen más dolgod, ha hiányoznál neki keresni fog!! Ezt lépd mindenképp, mert neked is jobb ha mégse keres téged akkor legalább tudod mi van, és nem szenvedsz mellette. Nekem is volt ilyen "barátom" .
2010. dec. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!