Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy felejtsem el? Mit tegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el? Mit tegyek ebben a helyzetben? Kicsit hosszúra sikerült de örülnék ha néhányan szánnának a kérdésnek 1-2percet

Figyelt kérdés

Tudom hogy 1000+1 ilyen kérdés volt már de muszály kiirnom magamból kiirnom és néhány jó tanácsnak is örülnék:

Van egy kedves lány ismerősöm akit már évek óta ismerek és már az első pillanattól fogva halálosan szerelmes voltam/vagyok belé.nemrég rászántam magam hogy elmondom neki az érzéseimet,ezen meglepődött hiszen nem vette észre rajtam hogy tetszik nekem.

Amikor rákérdeztem hogy lehetne-e köztünk valami ő nagyon kedvesen azt válaszolta hogy nem igazán(magyarul nem) de azt mondta hogy nagyon örülne ha ettöl azért még találkoznánk,én persze első felindulásból azt mondtam hogy jo végülis a két dolog nem zárja ki egymást ő erre azt mondta hogy nagyon örül hogy igy gondoltam de ugy érzem hibáztam mert annyira szeretem.most is csak egy hajszál választ el attól hogy elbőgjem magam pedig fiú vagyok.ugy érzem most magam most mint akinek élni sincs kedve.csak tudnám hogy felejtsem el? és mit tegyek most?


2011. nov. 15. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó is és roszz is h ennyire ragaszkodsz hozzá :) szerintem ha látja a lány h tényleg nagyon szereted és komolyan gondolod ezt a dolgot. szerintem elöbb utobb beadja a derekát :)
2011. nov. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem is örökre, de egy időre távolodjatok el egymástól. Ha állandóan a közelében vagy "barátilag", sose fogod tudni kiheverni. Ha tényleg kedvel, akkor ezt megértheti ő is, és lehet türelemmel irántad addig, amíg kitisztul a fejed. Akkor álljatok szóba újra egymással, ha neked már barátnőd van (és nem ez a lány).
2011. nov. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt ilyen kedvesen, mint ahogy itt nekünk, mondd el neki, hogy nem megy, mert túl fontos neked. Nem akarod elveszíteni, de kicsit el kell tőle válnod, mert szenvedsz.


Javaslat: ne találkozz vele és ne keresd pár hónapig

2011. nov. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm,már volt egy pár honap de lehet h volt 1év is mig nem találkoztunk de (tudom furcsa)minden nap szinte minden orában eszembe jutott és mé most is ez van velem
2011. nov. 15. 15:56
 5/8 A kérdező kommentje:
meg ezek után nem is akarom én hivni csak azért hogy elmondjam neki hogy bocs mégsem hiszem h tudnánk találkozni
2011. nov. 15. 16:12
 6/8 anonim ***** válasza:
én is így vagyok ezzel. szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba de nem tudom hogyan mondjam el neki. elfelejteni nem tudom mert mindennap találkozunk. ma odaakartam adni neki egy levelet, de amikor odaadtam rájöttem hogy mekkora hülyeséget csináltam és visszakértem tőle a levelet. azt mondtam neki hogy ballagáskor elmondom neki, mert akkor találkozunk utoljára.
2011. nov. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ismerkedj másokkal is.Ki tudja,lehet valakibe úgy szeretsz bele,hogy majd az az új ismeretlen viszonozza az érzéseid!
2011. nov. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,remélem csak most még őt szeretem,naggggggggyyon
2011. nov. 15. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!