Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor most ki a "normális",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most ki a "normális", aki 23 évesen nem akar kapcsolatot, vagy aki szeretne, de nem sikerül neki?

Figyelt kérdés

Kiváncsi vagyok, itt hány olyan 22-23 év körüli lány vagy srác van, aki abszolút nem akar párkapcsolatot magának sem most, sem az elkövetkező években. Ha itt vagytok, írjatok:), és írjátok meg ennek az okát is.


Továbbá, ha vagytok, akik szeretnétek, mégsem sikerül, és már régebb óta egyedül vagytok, azt hogy élitek meg?


Külön örülnék olyanoknak, akik szeretnének párt, ám régóta nincs, mégis boldog, és tartalmas életük van. Ti mit tesztek ezért?


Felfogás kérdése sok minden, tudom. Kérek véleményeket:)


Én most 23 vagyok, és sajnos még nem volt olyan kapcsolatom, ami amolyan "komoly", és tartott volna fél évnél tovább, mert tényleg összeillettünk volna.

Tanulok/tanultam, megéltem már, milyen jó dolog új ismereteket szerezni engem érdeklő területen, és abban elérni kisebb sikereket. Voltak eljárósabb, bulizósabb időszakaim, jó volt az is. Voltak csak a barátaimra figyelős időszakok, az is jó volt. Most viszont úgy érzem, egy pár tudná az életemet igazán teljessé tenni, semmi más.


Ellenpélda: Lakótársam egy 23 éves lány, jóban vagyunk. Neki úgy 16 évesen lehetett egyszere egy "barátja", 1-2 hónap után vége lett, igazán semmi nem volt köztük. A lánynak azóta sem volt senkije, nem is akar. Nem érdekli az egész, nem akar kapcsolatot. Jól elvan a családjával és a kistestvérével.


Nem tudom, melyikőnk jár jobban:). Nekem 23 évesen lelkileg és testileg is szükségem lenne kapcsolatra, de nem jön össze. Neki nincs, nem is akar, és valószínű most jobban érzi magát a bőrében, mint én.


2010. dec. 13. 13:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a lakótársad is akar kapcsolatot, csak egyszerűbb azt mondani, hogy azért nincs mert nem is akar.
2010. dec. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én 25 évesen szeretnék, csak nem jön össze, mert olyan csúnya vok, h nem kellek egy lánynak se. Irigylem a lakótársadat, h nem érdekli az egész, nekem is könnyebb lenne, ha nem érdekelne.
2010. dec. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi nektek a válaszokat.


Szerintem nem is akar, tényleg. Már a lakótárs leányzó. Minden évben felbukkant egy-egy jelentkező, párszor randizott is velük. Mind normális volt, de mindig oda lyukadt ki, hogy "ő most nem ér erre rá, mert szakdolgozat, meg nyelvvizsga, meg stb." De szerintem ha az ember akar, akkor tud időt szakítani párkapcsolatra. Ő sem tanul állandóan azért.


Utolsó válaszoló, azért biztosan téged is tudnának többen szeretni, csak nekezebb rájuk találnod. Nekem szerintem teljesen átlagos külsőm van, de nem megy nekem sem. Aki külsőleg igazán vonzó, szerintem annak könnyebb, mert azt akár az utcán, vagy a buszon leszólítják. Aki annyira nem vonzó, ott sincs semmi veszve, de annak nehezebb jóval, ha nem mozog olyan társaságban, ahol ismerkedni lehetne.

2010. dec. 13. 13:39
 4/13 anonim ***** válasza:
sz@rul viseljük elhiheted. Néha jó, vannak jó oldalai a magánynak de röhej kevés. Egyre nehezebb lefoglalni magamat. 20+f
2010. dec. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

utálok 1edül lenni. de sajnos aki kell annak nemkellek.

ez mindig így van sajnos.

lassan beletörődök hogy max csak olyan csajom lehet aki nemtetszik.

nagyon gáz magányosnak lenni. utálom.

azért dolgozok MINDENNAP minimum 15 órát hogy nemaradjom időm búslakodni.

de hiába, alszok maximum 4 órát és utána jön a bánkódás. és várom hogy kivilágosodjon és ,ehessek dolgozni.

beletörődtem már hogy nemlehetek boldog.

a lényeg: kapcsolat nélkül megpusztulok a magányomban.

2010. dec. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 acel ***** válasza:

22F én nem rég szakítottam és hogy őszinte legyek nem is igazán vágyom már komoly kapcsolatra sőt inkább az életet választom (4év!volt)

Szerintem lehet úgy élni hogy nincs párod bár egy kiadós dugás szerintem mindkét nemre időnként baromira ráfér. De a világ egyre jobban arra halad hogy nem a párkapcsolatok a nyerők. jó hiányzik hogy valaki mellé hozzábújjak és szeressem de még nem annyira hogy lecövekeljek megint.

2010. dec. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

23 éves fiú vagyok és eszem ágában sincs senkivel sem összejönni =) Egyetlen komoly kapcsolatom volt olyan 17 évesen, de az is csak azért volt, hogy legyen. Nem hiányzik.


Persze volt azóta is jelentkező (pedig én tényleg nem mozdultam soha :D), néha próbálkoztam is, csak kb. minden randi után a hideg futkos a hátamon. Nem a csajtól, velük nincs baj, egész jó, normális csajokat fogtam ki, hanem ez az egész randizgatás blablabla a f@sznak van kedve hozzá. Alkalmi kapcsolatok is néha becsúsztak de nagyon kevés, az esetek 95%-ában én léptem vissza.


Mondjuk az hozzátartozik h én mindig is nagyon jól elvoltam egyedül, olyan magányos farkas típus vagyok (azért nem ilyen társadalom számkivetettje :) szal nagyon jó barátaim vannak, az emberekkel tudok kapcsolatot teremteni) csak egyszerűen ez az egész párkapcsolatosdi hidegen hagy!


Szexelni persze jó dolog de azért manapság a szex baromira túl van értékelve! Sok embernek csak akörül forog az élete, röhejes.


Persze van aki azt mondja h még nem találtam meg a tökéletes lányt, lehet, nem tudom.


23/F

2010. dec. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
"Szexelni persze jó dolog de azért manapság a szex baromira túl van értékelve! Sok embernek csak akörül forog az élete, röhejes" - Teljesen igaz.
2010. dec. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia! 20 éves vagyok, már kb egy éve nincs senkim. Voltak futó kalandok, de semmi maradandó. Én már nagyon szeretnék újra szerelmes lenni, de sok oka van annak, hogy nem sikerül.

Most nem vagyok abban az állapotban, hogy tiszta fejjel belevágjak bármibe is. Sokmindennel kell foglalkoznom, és egy kapcsolatra nem is lenne időm. (vagyis lenne, de akkor másból kéne elvenni és az se jó) Érzelmi szempontból is vannak kételyeim, az exen túl vagyok, de mégis néha hajlamos vagyok visszavágyni. Pedig eszem, szívem ellenkezik :)

És utolsó ok: nem találtam még olyat, aki annyira levesz a lábamról, mint az a bolond, akivel anno jártam...

Lassan megtanulom, hogy egyedül is lehet boldogulni. Nem mondom, hogy teljes így az életem, de már igyekszem nem "sírni" amiatt, hogy nincs barátom.

2010. dec. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyetlen komolyabb kapcsolatom sem volt eddig és nem is vágyom rá. Jelenleg se időm, se pénzem, se energiám fenntartani egy kapcsolatot. Ráadásul a mai csajok elvárják, hogy a fiúk futkossanak utánuk, ők semmit sem akarnak tenni az egészért. Amúgy sem tudom elviselni hosszabb ideig más ember jelenlétét és nem hiányoznak a folyamatos ellenőrzések, féltékenykedések, nagy jelenetek stb. Tökéletesen jól érzem magam egyedül. Azért meg senkivel sem fogok összejönni senkivel, mert a környezetemben mindenkinek van valakije és elvárják, hogy nekem is legyen.


23 f

2010. dec. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!