Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik távkapcsolatban élnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik távkapcsolatban élnek, azok mit szoknak egymástól kérdezni?

Figyelt kérdés
azon a részen kívül, amikor elmeséljük a napunkat,valami jó tipp? légyszi! ( olyan,hogy láttad ezt meg azt, az sem jó,mert külföldi)
2010. dec. 13. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Anyád jól van?
2010. dec. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Te atyaságos úristen....remélem, hogy kamu a kérdés, ennyire hülye emberek nem létezhetnek....:-O

Vagy mégis?:-S

2010. dec. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jó kérdés. Hát szerintem beszélgessettek inkább az érzéseitekről,meg tudjatok meg egymásról minnél többet. Távkapcsolatban ez jobban számít

,mert minden találkozás fontos. Ja és lehetőleg pozitív témák legyenek.

2010. dec. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De basszus, ha nem tudsz vele miről beszélni, akkor hogy lehetsz vele együtt?Ezt soha nem fogom megérteni.
2010. dec. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mi például tegnap az ő szexuális dolgairól beszélgettünk,na meg picit az enyémekről,és tök sok érdekes dolgot tudtam meg!!és tök meglepődtem,és aszaltam rajta egy sort!!és ezt nem is gondoltam volna,nekünk ezzel nincs baj,mi mindig tudunk mindenről beszélni:)sokat nevetünk,mindig van valami téma,de van olyan h pár másodperc csend,de azzal sincs baj,szerintem:)
2010. dec. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha a kommunikációnak annyi,akkor a kapcsolat sem lesz hosszú életű(szerintem)!!legyetek nyitottak az új dolgokra,előző voltam ismét!!!
2010. dec. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem tudtok beszélgetni külső segítség nélkül, akkor tökmidegy.

Én nem szeretek telefonálni, de távkapcsolatban volt, hogy napi 2-3 órákat beszélgettem akkori párommal telefonon - már amikor hajlandóak voltunk megszakítani a 4-5 órás MSN beszélgetésünket.:)

Pasi vagyok, gőzöm sincs már hogy miről beszélgettünk, de mindig élveztem, és csak úgy repült az idő.

2010. dec. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ne értsetek kérlek félre, tudunk mindig valamiről beszélni, csak néha így egyedül megijedek, hogy mi van ha nem jut majd semmi az eszembe. Köszi az értelmes válaszokat
2010. dec. 13. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!