Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élők! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élők! Milyen messze laktok egymástól? és milyen gyakran tudtok találkozni? Ki megy kihez? Légyszi azt is írjátok, hogy mióta vagytok együtt, meg kort.

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 17:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A barátom Pécsen, én Pesten. Rossz, hogy nem akkor találkozunk, amikor akarunk, de nagyobb az öröm, mikor végre látjuk egymást:) Ő szokott feljönni hozzám hétvégén. Ő 21, én 17.
2009. aug. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

most januárig egy egyetemen tanultunk,ő végzett közben,évközben mindig nálam voltunk,koli ugyis közel van

nyárra én hazaköltöztem,egyik héten ő jött,másikon én mentem,és egymásnál aludtunk hétvégén

most inkább maradtam albérletben,nehezen viselném ha nem láthatnám heti 4-5x

2 éve vagyunk együtt,nekem az "otthon" 50kilométerre volt (időben nagy távolság,mivel rossz közlekedés és kocsi épp összetörve volt,tehát 2,5 óra az odaút)

22/L

2009. aug. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Én ózdi vagyok, ő fősulira jár Miskolcon, suli közben csak hétvégén látjuk egymást, de olyankor nagyon jó együtt.

Egyik héten ő jön hozzám, másikon én megyek hozzá, és együtt is alszunk. Így elviselhető, már egy éve együtt vagyunk és semmi gond sincs. Mellesleg ő 20 én 18 :)

2009. aug. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nemrég voltam nyaralni, és elszúrtam egy nagy lehetőséget,összejöhettem volna egy csodálatos lánnyal, totál oda vagyok érte,de féltem hogy nem tudok majd utazgatni hozzá, nemsok pénzem van, nehezen menne minden 7végén az utazgatás pedig csak 60Km re van kb.Már az szarul esik hogy elszurtam. de lehet hogy rosszabb lenne ha összejöttem volna vele, mert nem bírnám ki nélküle. és akkor csak kinlódnék.:SSS
2009. aug. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerencsére az én párom csak 8km-re lakik tőlem:D. És ő jár hozzám. És már 9 hónapja vagyunk együtt. Én 14 vagyok és lány. Ő 15.(na és fiú):D
2009. aug. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17L vagyok, Ő 20F. 35 km-re lakik, minden nap találkoztunk, de kirúgták a munkahelyéről, így maradtak a hétvégék. Szombaton jön, itt alszik és vasárnap, vagy hétfő este megy haza.
2009. aug. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ó és másfél éve vagyunk együtt.
2009. aug. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Ő 26 fiú, én 30 lány. Május óta vagyunk együtt,de már régebbről ismerjük egymást. Ő miskolci,én egri s csak hétvégeken tudunk találkozni 2-3 nap erejéig,de akkor nagyon örülünk egymásnak s lehet,ez a távolság csak tovább növeli a vágyat egymás iránt. Remélem,idővel azért majd kiötlünk valamit,hogy gyakrabban együtt lehessünk.
2009. aug. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én 19/F, a párom is 19/ (L :)) és 4 éve vagyunk együtt, gyakorlatilag szinte egyfolytában. Vagyis csak azóta mióta elköltöztünk, mert ezelőtt egy pár utcányira laktunk egymástól. Most olyan 20KM-van köztünk, de egyáltalán nem érezni. Egyik héten itt, a másik héten ott vagyunk:)
2009. aug. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerencsére egy megyében laktunk és 60km távolság van közöttünk. Még jó, hogy van autója és mikor azt mondom, hogy jöjjön és neki is van ideje a meló miatt, akkor jön. heti 2 alkalommal találkozunk.
2009. aug. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!