Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik azt hiszik, hogy minden nő csak a pénzre hajt. Miért ilyen nehéz elhinni, hogy jónéhányunk nem ilyen?

Figyelt kérdés
Én pl. soha nem erre hajtottam, sőt, ha egyszer lesz komoly kapcsolatom, akkor azt akarnám, h olyan anyagi helyzetű legyen a pasim, mint én, hogy ne érezzem magam alsóbbrendűnek. Nem vagyok pénzes, de azért mindenem megvan, ami szükséges, a szüleim igyekeznek minden fontos dolgot megadni, még néha úgy is, hogy maguktól vonják meg a pénzt. persze elkényeztetve ebből adódóan nem vagyok. Szóval nekem abszolút nem imponál, ha egy pasi pénzes. Viszont azt elvárom, hogy a pasi legyen művelt, iskolázott. Nem tudnék egy szakmunkással járni. Nem mondom azt, h szívsebész legyen, de az általános műveltsége meglegyen, és széles látókörrel rendelkezzen. Vajon ennyire nehéz ezt megérteni, h egyeseket nem a pénz nyűgöz le, hanem a műveltség? Meg a mögötte lévő személyiség (mert ugye művelt ember is lehet nagyképű, sőt, a nagyképűség főleg az ilyenekre jellemző, néhányuk ugyanis azt hiszi, h kijárta az egyetemet, ő az atyaúristen). 18/L
2010. dec. 13. 19:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
végig se olvasom bocs :P de ezt a kérdést 15 percel ezelőtt tették fel .. minden napra jut 1 ilyen olvass vissza csak ott a kérdező azt is kifogásolja h a nők is skatulyázzák a pasikat :P pill és adok linket taglaltam a véleményemet ott
2010. dec. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
2010. dec. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
minden nő arra hajt, hidd el nekem
2010. dec. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
jó ha van,de én sem arra hajtok!!
2010. dec. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
ezen állításod csak addig igaz, amíg fel nem karol egy gazdag csávó. Jaja. Ez a nagy helyzet
2010. dec. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
a pasik higgyenek csak amit akarnak..mert ők aztán úgyis mindig mindent jobban tudnak,szóval mondhatsz nekik bármit,kitartanak sokszor nevetséges és egyértelműen hamis elveik mellett :)
2010. dec. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
10%

jajjj vajon miért is kattanok be, amikor nők hiszik azt h van agyuk és még gondolkodni is próbálnak? ááyyy de szánalmas ....


ez az egy szimpi nekem az iszlámból! azért egy nő tudja már hol a helye, és főleg ne okoskodjon!


amúgy természetesen mindegyik a pénzre hajt

2010. dec. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
igen, és tudod annál már csak az a rosszabb, ha nem járta ki az egyetemet, és mégis azt hiszi magáról !
2010. dec. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
21:35 hát gratulálok a felfogásodhoz, miszerint a nők alacsonyabb rendű lények, mint a férfiak. látszik, h nagyon okos vagy. gondolom, sok csaj odáig van érted.
2010. dec. 13. 21:59
 10/18 anonim ***** válasza:
biztos RONDA vagy ! :D
2010. dec. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!