Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek letiltott vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek letiltott vagy csak én vagyok ilyen bolond? =/

Figyelt kérdés

16 f vagyok és van egy lány aki 16 és 2 hete ismerem és eddig 2x taliztunk. Msn-en 2 hét alatt szinte mindennap beszéltünk.

Pénteken beszéltem vele utoljára és mondta,hogy szombaton nem lesz mert lesz az Xfaktor-.- Mondoom oké,de azóta sem beszéltünk :( És ma belépett myvipre ,ert megnéztem az adatlapját,de érdekes mert ha belép myvipre akkor belép msn-re is.. De nekem nem volt fent msn-en... nem járunk ugyan,de nem is vesztün össze,és nem tudom,hogy mi lehet a baj ? Az,hogy nem jövök be neki 1 dolog,de akkor már nem is kell beszélnünk ? :O És,hogy derítsem ki ezt,hogy most akkor mivan ? Tel számát nem tudom,mert ugy nemrég ismerem meg ugye,ha bezs akk msn.

Szval kicsit most félek :$


2010. dec. 13. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Már van egy ilyen kérdés.
2010. dec. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Hát, az lehet, hogy nem jöttél be neki, és nem akarja, hogy ezek után még nyomulj rá... Sajnos nekem olyan tapasztalatom van, hogy sok fiú egyszerűen mintha nem tudná értelmezni, amikor azt mondom neki, hogy nem lesz semmi a dologból, lehetséges, hogy ő is ilyesmitől tart... Sztem rákérdezhetnél a dologra, írj neki myvipen.
2010. dec. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Szombat óta nem beszéltetek... ráadásul MSN en ... hát ez sértés ... már szombat óta rég otthagytam volna, ilyenért hogy nem jött fel msnre...
2010. dec. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szamo77d ***** válasza:
71%

Ugye nagyon tetszik neked ez a kiscsaj? Nagyon szeretnél

vele járni, meg minden. Én a helyedben valami nyugodt helyre

elhívnám és elmondanám neki, hogy nagyon tetszik és szeretnék járni vele. Jobb tisztázni a dolgokat, mint tépe-

lődni rajtuk. Udvarolj, bókolj, mondd, hogy ilyen szépet

mint ő, még nem láttál, stb. Tudod, a biztos rossz is jobb

a bizonytalanságnál. Ezt csak arra az esetre írom, ha

nemet mond. De az is lehet, hogy várja már, hogy közeledj

hozzá! Lépj! Ügyes légy!

2010. dec. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!