Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugtassatok meg, hogy ez normális, és nem vagyok bolond! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Fél éve szakított velem a barátom, de annyira szeretem, tiszta szívemből, hogy akárhogy is próbálom, nem tudom feldolgozni. Hiába próbálok másra gondolni, egész nap ezen pörög az agyam, és könnyes a szemem. Nem tudok erről senkivel sem beszélni, nincs, aki meghallgatna, segíteni senki nem tud. Rettentően hiányzik a barátom, és már fizikailag is fáj, hogy nincs velem. Fél éve csak szenvedek, és nem érzem, hogy enyhülne. Nem sajnáltatom magam, vagy ehhez hasonlók. Ő volt az első szerelmem, barátaim nincsenek.

Nem tudok eljárni bulizni, vagy hasonlók, korlátozott lehetőségeim vannak.


2011. júl. 15. 18:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

próbálj meg ne rá gondolni, kész elmúlt ennyi..


majd lesz jobb:P

2011. júl. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

De ha szerelmes vagyok belé?

Vágyom rá.

Nem tudok mit tenni.

Esetleg ha beszélnék vele?

2011. júl. 15. 18:37
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne fuss olyan szekér után,ami nem vesz fel!

Mellesleg legyen némi tartásod,büszkeséged.Nem kellesz neki...akkor minek aláznád meg magad azzal,hogy kapálózol utána?Különben is minél jobban tapadsz,annál jobban taszít.

Kezdj el pasizni.jót fog tenni!

2011. júl. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem hagyd, nem csak Ő létezik a világon...pár hete én is átéltem ugyanezt mint Te, csak én fiú vagyok. :)


Ha szeretnél beszélgetni írj.

18f

2011. júl. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%

ha ez a hejzet, akkor ez szerintam természetes dolog, mivel nagyon belelehetsz esve.

viszont ez nem állapot!!!

VÁLTOZTATNOD KELL!!!!!

az lenne a legjobb, ha élnél társasági életet. nem vágom, hogy miért nincs erre lehetőséged, de ez most mind1 is.

a 2. legoptimálisabb dolog egy pszihológus lenne, vagy az anyukád, vagy aki közel áll hozzád. Ilyened csak van?

Vagy ha ez sem megoldható, akkor én már csak 1-et tok javasolni, chaten vagy bárakárhol szedj össze 1 olyan emberkét, akivel tudsz beszélni, de ezzel NAGYON VIGYÁZZ!!! használj linknevet és ne adj meg valós adatokat.(sztem)


az a lényeg, hogy ezen a dolgon akárhogyan is, de túl kell lenned.

segítenék, de nekem még 8h sincs idő aludni gyakran.

A szerelem + jön és megy. semmi nem tart örökké. sem a bánat, sem a fájdalom, sem az egyedüllét.

azért megadom a címem, de ha írsz nem tom mikor fogok tudni válaszolni. MEGPRÓBÁLOK MIHAMARABB!!!

foggancs@citromail.hu

2011. júl. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok.Én teljesen kilettem használva iszonyatosan a szívembe gázolt és már új barátnője is van.Vannak pillanatok mikor rám jön a sírás , kipityergem magam és abbahagyom.Soha nem vetemednék arra h visszakönyörögjem vagy megalázzam magam.Ha látom már köszönni se köszönök neki.Ahogy tudom távol tartom magam tőle.Neked is ezt tanácsolom.KErüld a személyes találkozókat, ha tudod h ott lesz azon a bizonyos helyen inkább te ne menj oda.Az hogy egésznap rágondolsz ezen majd az idő segít.Nem tudok mit mondani mert ebben is hasonló cípőben járunk. Egyetlen barátod sincs? suliban se? egy kedves osztálytárs vagy egy unokahug? vki csak van a környezetedben akinek kiöntheted a szíved.Ismerkedj:)
2011. júl. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

ma 18:45


Az email címet sehová sem szabad kiírni, mert szét fognak spammelni :S:S

2011. júl. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Sajnos én is ilyen helyzetben vagyok már 3hónapja..az elején nagyon kikeltem magamból és csak sírtam és sírtam..most jutottam el arra a pontra,hogy próbálok minél kevesebbet rá gondolni,pedig majdnem belepusztulok annyira hiányzik...és ő megcsalt engem,de én még így is szeretem..sokáig beszélgettünk is smsben néha így szakítás után de ez nekem csak rosszabb volt,hiszen tudta,h ujra kezdeném..És sajnos én szeptembertől ujra fogom látni buliba ugyhogy így nehezebb a helyzetem..

Erre csak azt lehet tanácsolni h az "idő majd segít felejteni"-ezt is ő mondta Nekem..és valamilyen szinten igaza van,hisz napról napra "jobb"..

Fiatal vagy,még annyi lehetőséged lesz,h 1 év mulva már csak 1 emlék lesz ez az egész..Viszont ne keresd,és ne fuss utána mert ha akar akkor majd ő keres..Kitartás és fogdd fel ugy,h ha nem becsült meg akkor ő veszített és lehet,h még vissza fogja sírni miközben te már boldog leszel valaki mással..És ne sírj 1 olyan ember miatt aki nem sírni érted..

21/L

2011. júl. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Jó pár hónapja én is így voltam, mint te. Több mint fél évig tartott ez a dolog, de én hülye voltam, meg ő meg még után a ki is használt engem. Aztán rájöttem, hogy ez így nem mehet sokáig. Elkezdtem társaságba járni, ismerkedtem stb. Aztán már el is felejtettem azt az idiótát. Persze elég sokáig tartott, de már nem lelkizek miatta.
2011. júl. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nagyon hasznosak voltak . :)

Egyébként azért még szeretnék beszélni vele,nem azért, hogy visszakönyörögjem magam, de neten szakított . :/

2011. júl. 15. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!