Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bolond anyós. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel, akivel már jegyben járunk nehezen viseljük el az anyját. Mindenben benne van, nem hagy minket. Hiába nem nála lakunk még is minden nap kötelező őt meglátogatni, nála étkezni és hallgatni több órán át a panaszkodását, hogy mennyire fáradt, mi volt a munkahelyén, és ki mit csinált... nevetni is kötelező még akkor is ha nem mondd semmi vicceset. Férjétől 10 éve elvált, a barátnőm hozzám költözött de nagyon nehezen engedte el, pedig már 19 éves... zsarolta, hogy ő tartja el és ha ő tartja akkor köteles vele is lakni! már 2x vissza akarta rángatni tőlem, de nem hagytam, mert szerelmes belém az anyósom ezt tudjuk, így ha fellázadok akkor visszafogja magát. Viszont bele fáradtam neki örökké jó pofizni. Tény, hogy egyelőre nem én tartom el a barátnőmet, de a rezsit én fizetem és ha kell el is tartom! Kell neki sok dolog, betét, tampon, kontaktlencse, suliba befizetni dolgokat, fogamzásgátló stb... mit gondoltok? mit csináljunk a anyóssal?
2011. okt. 13. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:

A barátnőd keressen diákmelót és legyetek teljesen külön kasszán. Ezzel párhuzamosan szépen építsétek le anyukát....

Biztos fél, hogy elveszíti a lányát, de ennyire rátelepednie sem kéne, ez már így messze nem jó.

Szépen üljetek le vele és indulatok nélkül, okosan és nyugodtan mondjátok el, hogy szeretnétek függetlenedni, MINDEN értelemben, érzelmileg is. Nem fogtok naponta menni (telefon belefér? hogy vagy ma anyu stb?) pláne nem órákig ott ülni nála. De azért figyeljetek rá, hogy ne érezze teljesen elhanyagolva magát, néha hívjátok fel spontán, hogy pl "itt vagyok a boltban és mivel tudom hogy későn érsz haza, gondoltam megkérdem, vigyek-e valamit? Tökjó leárazást láttam a kedvenc butikomban, neked való cuccok is vannak (benézhetnénk holnap du ha van kedved) - vagy hasonlók, hogy érezze, hogy számon tartjátok, törődtök vele.

Tessék a sarkatokra állni, de azért nem kell őt nullára leírni. Ha okosan és érzéssel csináljátok, akkor nem fogja túlzottan megsínyleni a vele való kapcsolatotok. Mégiscsak a párod édesanyja, szereti őt a maga módján, ne idegenítsétek el magatoktól tejesen.

2011. okt. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előzőhöz nem tudnék mit hozzátenni.
2011. okt. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!