Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Optimista vagyok, tudom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Optimista vagyok, tudom, hogy bolond, de még mindig. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval a volt barátommal újra szeretném kezdeni. Nem is újrakezdeni, hanem elkezdeni. Szakított velem , én még mindeig nagyon szeretem, és ő is engem, de elszúrtam a dolgokat. Ő már nem akarja újrakezdeni, de vonzódik hozzám, és szokott még rám gondolni. Hogyan érjem el, hogy hiányozzak neki? Nem szoktunk azóta beszélni, én nem akarok nyomulni, de annyira szeretem őt.
2011. okt. 15. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
És mit szúrtál el pontosan?
2011. okt. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

véletlenül nem diósdi vagy? és 17? :D

mert lehet én voltam a barátod:D

2011. okt. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

:D nem, de jó tudni, hogy másnak is vannak hasonló problémái

és sok mindent.. kevés találkozás, nem mutattam ki mennyire szeretem, aggódás, veszekedés--az én részemről stb..

2011. okt. 15. 12:17
 4/9 anonim ***** válasza:

én voltam az előző kérdező.

biztos hogy nem? :D

amiket eddig mondtál nagyrészük stimmel :D

2011. okt. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyen kis semmiségek miatt szétmenni. Szerintem sürgősen kezd el helyrehozni a dolgot.
2011. okt. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

:D nem, mert az én helyzetemben volt egy nagyon nagy probléma, ami nem publikus(és sokat szenvedtünk miatta)

egyébként pesti vagyok, de ebből úgysem tudsz meg sokat

szóval már nem akarja újrakezdeni, de még mindig van bennem egy olyan érzés, hogy egyszer hátha újra belém szeretne

Mit tegyek? Találkozzak vele " véletlen"?

2011. okt. 15. 12:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne, ne véletlenül, hanem tudatosan. Legyél őszinte.
2011. okt. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

válaszoltál a kérdéseimre, most én is :)



én a napokban írtam a volt barátnőmnek, akit még mindig szeretek, hogy újság van vele, nem lenne-e kedve találkozni, csak beszélgetni.


mondjuk az is sokat számít hogy mennyi ideje vagytok külön.

én 3 hónapja szakítottam vele, és 1-2 már éreztem hogy oltári fa**ság volt, visszaút meg sajnos ritkán van...:(

2011. okt. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, de te ezt beláttad, ami nagyon jó. :)

Velem viszont a barátom szakított, ő volt az, aki kiszeretett, és én az, aki végig szerelmes volt belé. Ez a különbség.

2011. okt. 15. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!