Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyszerűbb srácok nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyszerűbb srácok nem tetszetősek?

Figyelt kérdés
Szóval én 17 éves srác vagyok, és olyan "egyszerű" hétköznapi srác vagyok. Nem öltözködöm nagyon a divat szerint, persze nem ilyen 50 éves ruhákban, hanem farmer meg sima póló, pulóver (persze tiszta vagyok :D). Nem zselézem a hajam (sajna elég gyerekes mondjuk a hajam...), sőt nem nagyon sportolok, nem vagyok kigyúrt vagy sportos alkat, vagy ilyesmi. Ez nem tetszetős ma? Csak mert elég gyerekesnek meg kevésnek érzem magam néha vagy ilyesmi... Magamon meg nem igazán tudok mit változtatni, mert próbáltam pl. a hajamat (nem vagyok meleg vagy ilyesmi, hogy foglalkozok vele, csak télleg gyerekesnek tartom nah :/), de azzal nagyon sokat kell szöszmötölni sajna, úgyhogy inkább hagytam, mert utána még hülyébben állt. Vagy fogok még változni (amúgy nem hiszem)? Képet nem rakok fel bocsi!
2010. dec. 14. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem az ilyen "egyszerű" srácok jönnek be. Nekem nem az a lényeg, hogy be van-e lőve a haja, vagy csak úgy helyesen áll neki. Most hogy nem vagy valami kigyúrt az szerintem nem baj, mert nem is áll mindenkinek jól a kockahas. Amúgy még szerintem pár év alatt simán változhatsz. Még a vonásaid is férfiasabbak lesznek és ahhoz egy karakteresebb haj jobban áll. Ne görcsölj ezen!

(Hova valósi vagy? :D)


:)

2010. dec. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amúgy Pest
2010. dec. 14. 22:06
 3/6 anonim ***** válasza:
A lányok szeretik a feltűnő,kigyúrt jó pasikat de őket pont emiatt nemtudják elképzelni hosszú távú kapcsolatra.Inkább csak a tini szerelem terén menők úgymond.De nekem is az ilyen egyszerűbb nemtúl feltűnő srácok jönnek be.Úgyhogy van reményed :)
2010. dec. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én máris beléd szerettem. :$
2010. dec. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fontos hogy néz ki egy srác, az a fontos milyen a kisugárzása, hogy néz egy nore.Ha magaddal elégedett Vagy úgy ahogy Vagy, kellemes a mosolyod, a megjelenésed nem kell aggodni.En már sokféle típusú férfiba voltam szerelmes és nem a kulso számított
2010. dec. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyéniség legyél ne tucat cikk ez a titka én 23 vagyok de világéletembe kiröhögtem a divatmutáns embereket ha lány ha fiú....sokkal nagyobb figyelmet kelt ha az ember kialakít maga köré valami olyat ami nem minden második emberre jellemző.:)
2010. dec. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!