Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha többnyire úgyis a nő dönt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha többnyire úgyis a nő dönt, nem lenne egyszerűbb ha ők kezdeményeznének?

Figyelt kérdés

Az nem fair, hogy a nők csak a számukra kényelmes és előnyös tradíciókat tartják meg.


"kezdeményezzen a férfi, ez a hagyomány" vs. "már más idők vannak, segítsen a férfi is a háztartásban"


2011. márc. 27. 00:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
GENDER WARS - KEZDŐDIK! :)
2011. márc. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
ti meg ha annyira hangoztatjátok, h mert ti vagytok az erősebbik, jobbik, stb. nem, akkor miért is baj h igy van? :D
2011. márc. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Hehe! Egyetértek! :D A nők is ugyanúgy kezdeményezzenek, kicsit kezdenek átesni a túloldalra a nagy egyenlősdiben, mert csak azokat válogatják ki, amivel ők járnak jobban! Azok már nem kellenek nekik, amik szar "előnyök". Mint a kezdeményezés stb...
2011. márc. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Hidd el egy nő is kezdeményez ha igazán akar egy pasit. De általában erre nincs szüksége mert mindig akad jelentkező enélkül is.
2011. márc. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
én kezdeményezek, de nem veszik a lapot.. :)
2011. márc. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Nah srácok, ha ennyire nehezményezitek ezt, sztrájkoljatok;) Ne kezdeményezzetek, hogy a nők is tanulják csak meg! Várjatok csak nyugodtan, úgyis van olyan férfitársatok, aki majd kezdeményez helyettetek;)


Ez van fiúk, megszoktok, vagy átpártoltok a saját nemetekhez. Tudom, ez nagyon nagyképű, beképzelt női duma - de ez van. Ha nem hisztiznétek emiatt, hanem beletörődnétek, akkor nektek is könnyebb lenne;):DDD

2011. márc. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Nem tudom srácok, én még mindig úgy vagyok vele, hogy a férfi kezdeményez és pont.


Egyébként a mai csajok szoktak kezdeményezni, kicsit túl bátran is szerintem. Szóval engem pl. meglep, ha éppen kortyolgatok egyedül egy sört a bárpultnál (pl. várok valakit) és odajönnek ilyen kis 15-17 éves fruskák (2-3 fős csoportban) ismerkedni. 26 vagyok és cseppet sem nézek ki fiatalabbnak, sőt.


Majdnemhogy én jövök zavarba (pedig nem vagyok szégyellős), hogy most mi a fenét kezdjek ezekkel, mert mondjuk 5 perc múlva találkozok a csajommal és azt látja, hogy 2-3 kis tini nyomul.

2011. márc. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Oké, akkor majd legközelebb csak odamegyek valakihez és megmondom neki, hogy "Mi mostantól járunk." és akkor az úgy is lesz, úgyis a nő dönt. És persze én kezdeményeztem, ezek után egy szava sem lehet.


Ez hülyeség, hogy a nő dönt. Pisztolyt tartanak a fejedhez, hogy odamenj olyanhoz aki nem tetszik vagy éppen bárkivel leállj, aki megszólít? Gondolom, hogy nem.


Az meg, hogy "már más idők vannak, segítsen a férfi is a háztartásban" jogos. Ha kicsit gondolkoznál, rájöhetnél, hogy régen a nők csak háztartást vezettek meg gyereket neveltek, míg a férfiak dolgoztak, ma meg a nők is dolgoznak, csak közben a házimunka meg a nyakukon maradt. Egyébként meg a házimunka meg a kezdeményezés teljesen más dolog.


Az meg, hogy gyávák vagytok odamenni egy lányhoz, nem a nők hibája. Aki úgy gondolja, hogy az erősebbik nemhez tartozik, viselkedjen is úgy.

2011. márc. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Utolsó hozzászólónak 1:30. Sajnos a fiúk azért gyávák, mert sok a tirpák bunkó csaj, aki vagy nem is válaszol, ha hozzászól egy fiú, vagy leégeti. (Női alaptirpákság, és nagyon sokan vagytok így sajnos :( ) Na már most, az a szegény fiatal fiú két három ilyen után persze hogy nem mer többet kezdeményezni. Régen én is ilyen voltam. Ma úgy lealázom az ilyen csajokat, hogy többet a szórakozni se támad kedvük. :D És sajnos senki nem szereti a visszautasítást... Eskü egyszer ki kéne próbálnotok, hogy férfi maszkban próbáljatok nőknek udvarolni... ezerszer menekülnétek inkább vissza a mosófához :D


Amúgy meg ti is törődjetek bele, hogy a házimunka a nők dolga! Mivelhogy ugyebár, nem ti fogjátok javítani a csapot, nem ti kíséritek haza a párotokat, nem ti ajándékoztok időnként virágokat, egyéb apróságokat (én szart se kapok csak úgy), a férfié a kert, minden karbantartás és a többi. Én tutkó nem fogom átvenni a mosogatást, míg mindezek az én dolgaim :)

2011. márc. 27. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

A nő dönt xD Persze, ha a pasi megy oda, akkor a nőn áll vagy bukik, de ha a nő megy oda, akkor a pasin. Nem a nemeken van a hangsúly, hanem a szerepeken. Egyébként én is kezdeményeztem már nem egyszer, egyszer sem sült el jól, bár velem eddig szerencsére nem voltak bunkók. Most már nincs kedvem. Végtére mindig volt barátom, és egyiknél sem én kezdeményeztem.

Egyébként az elhibázott dolog volt, hogy a házimunkát hoztad fel, mert ma már a nők ugyannyi munkát végeznek otthon és munkahelyen is, mint ti. Aki meg írta a kerti munkát, barkácsolást - igen, kertes háznál, de máshol csak házi munka van, és azokról van szó :)

Különben meg nálunk a nők ugyanúgy barkácsolnak, a kert pedig szinte csak a mi dolgunk :S Ehhez mit szólsz?

2011. márc. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!