Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha bosszúból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha bosszúból megcsal, mert azt hiszi megcsaltam?

Figyelt kérdés

Hétvégén voltak nálam hárman, közülük 2 fiú. Itt ittunk-ettünk, ökörködtünk. Egyedül lakom és csak az értelmesebbeket engedem be ide.

Azt hiszi, hogy megcsaltam, mert hogy fiú volt nálam. Már először is mondtam neki, hogy a fiúkkal jobban barátkozok, mint lányokkal, mindig is ilyen voltam, de soha nem qurvultam. Most se csaltam meg és ezelőtt se, pedig lett volna rá alkalom. Aki nyomul, elküldöm mindig, jó bunkó módon, a halál f.szára.

Lesz bulijuk a munkatársakkal és vannak ott lányok/nők is, akik nyomultak rá nem régen, elég ri.ancos szöveggel. Ezt akkor mesélte el, mikor összevesztünk a nemlétező ribancokdásom, hazudozásom miatt. Kibékültünk, bocsánatot kért, mert bunkó volt, de szerintem még mindig azt hiszi, hogy megcsaltam.

Mi van akkor, ha bosszúból az egyik munkatársával megcsal? Amikor összevesztünk, már ittas volt és mondta, hogy majd a bulin összeszedi valamelyiket és ott alszik nála. Szerintetek megteszi vagy csak mondta?

Gondolkodom, hogy utánuk megyek később és egy vasrúddal szétverem az egész társaságot, komolyan gondolom. Utálom, ha ok nélkül büntetnek.

Nekem amúgy a hülyeség, ökörködés többet ér, mint ha összeszednék valakit, de alapból nem tud érdekelni semelyik ismerősöm úgy, ahogyan ő gondolja...


2010. dec. 15. 15:59
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Nagyon féltékeny típus. Egyik kép miatt is balhézott, mert egy közös ismerősünk ittasan mindenkit ölelget és pont én voltam ott, aki az útjában volt és én meg indultam volna kifelé.
2010. dec. 15. 16:04
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha evvel a szenny emberrel 1 percnél is többet maradsz, úgy kell neked.
2010. dec. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát keress magadnak vmi palit de ilyen jó nagydarab izmosat és azzal kéne lefotózkodnod vagy esetleg bemutatnod biztos fölrobban majd :)
2010. dec. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, féltékeny lett, összevesztetek, ő már akkor jócskán ittas is volt és beszélt hülyeségeket. Aztán kibékültetek, bocsánatot kért, mert rájött, hogy bunkó volt. Ezek után te még félsz, hogy megcsal. Nem valami nagyon bíztok egymásban!

Vagy ne is raboljátok egymás idejét, vagy próbáljatok egy kicsivel több bizalommal lenni egymás iránt. Esetleg együtt menjetek az ilyen bulikba és akkor elkerülhetőek a félreértések.

2010. dec. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Utolsó:ez vicces. :) A legnyomoroncabbra is ideges volt, mi lenne akkor...
2010. dec. 15. 16:42
 6/17 A kérdező kommentje:
Csak azért gondolkodom, mert azt mondta akkor, hogy figyeljem meg, mi lesz majd a buli napján, hány csajjal lesz majd, stb.
2010. dec. 15. 16:45
 7/17 anonim ***** válasza:
Ki kellene derítened, hogy megteszi-e. Ha igen, lepd meg, és vidd utána a cuccait is.
2010. dec. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hogyan deríthetném ki? Ha megcsalna, utána szerintem elmondaná. 10 éve csalt meg valakit és másnap el is mondta az illetőnek.
2010. dec. 15. 16:56
 9/17 anonim ***** válasza:
Utána mehetnél feltűnés nélkül.
2010. dec. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Másik településen lesz a buli, ott nehéz "elbújni", mert kis étterem vagy kocsma a hely.
2010. dec. 15. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!