Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátom! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 napja történt..teljes mértékben igazatok lesz ha leribancoztok,hányingerem van saját magamtól:Snemtudok a szemébe nézni,ráadásul pengeélen táncolok mert bármikor kiderülhet.Viszont ha én saját magam elmondomneki,akkor nem csak,hogy szakit velem,de még agyon is ver..amit jogosan megérdemelnék:( nagyonszeretem őt,életem szerelme ,ezerszer megbántam amit tettem.Kérlek azt ne irjátok,hogy mondjam el neki...:(( az milyen megoldás lenne ha szakitanék vele,vagy kérnék szünetet,és utána addig kuncsorognék nála amig visszafogad?A pofám leszakad,ez nem is én vagyok:( jobbat nemtudok minthogy valami mondvacsinált okkal szakitok vele,aztán amikor már nagyjából helyrerakom az agyamat,mindent megteszek,hogy újra bizzon bennem:(:(:(A "szünet" után talán elmerném neki mondani...de most...:( sosem csaltam eddig meg még senkit,erre mostmeg pont azzal teszem akit a legjobban szeretek a világon!!! segitsetek légyszives:(((
2011. nov. 4. 08:50
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
93%
Nem kezdem el mondani, hogy mekkora nagy butaságot csináltál, mert ezt te is tudod! A helyedben nekem se lenne merszem elmondani neki, főleg, hogy azt írtad hogy agyon is ver...De el kell döntened, hogy úgy a jobb, ha mástól tudja meg, vagy hogy tőled. Te jobban ismered a párod, de hidd el, hogy egy idő után ő is rá fog jönni, mert gondolom feszült vagy, és rá fog kérdezni, hogy mi a baj, mert gondolom ő sem esett a feje lágyára. De azért ne fessük az ördögöt a falra, sok sikert, szurkolok nektek, hogy megtudjátok beszélni!!
2011. nov. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem ribancozlak le. Véleményem szerint nayon csúnya dolog volt, de ahogy olvasom ezt tényleg megbántad, csak az a gond hogy megcsaltad és ennek oka van... valami hiányzott neked. Először is az egyik és legfontosabb dolog hogy hogyan csaltad meg. Csókoloztál mással... vagy esetleg le is feküdtél valakiwel. Aztán szerintem nem kell szünet vagy ilyesemi igen nehéz dolog előtt állsz, ugyanis mond meg neki szemtől szembe az igazat, és igen valószínűleg szakitás lesz a vége, de az is lehet h szakit veled gondolkozik és megbocsájt. sok sikert..:)
2011. nov. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
33%
Ha hányingered van, főzzél húslevest, az szokott segíteni...
2011. nov. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Hogyan csaltad meg?
2011. nov. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ez az egyetlen dolog amit soha nem bocsátana meg nekem ebben biztos vagyok,ezért sem merem neki elmondani...a megcsalás körülményeiről nem szeretnék beszélni:(:( viszont ezt a terhet sem tudom cipelni,szóval nagyon rossz:( k.rva vagyok ennyi:"(
2011. nov. 4. 09:00
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nos ha nem mondod el neki akkor meg ganebb leszel mint most vagy. Miert verne agyon amugy? Engem ha megcsalna a baratnom nem bantanam, tuti h szakitanek vele, de bantani....

Szerintem ezt a szunetes dolgot amit kiotlottel a fejecskedben feleddel is el.

Ha szeretted volna a baratod akkor nem csalod meg .pont.

Amugy miben teljesedett ki ez a megcsalas, miert tortent, mi volt az ok?

2011. nov. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
egyszerüen nem tudom megmagyarázni az okot sem. Egyszerüen csak megtettem.Nem hanyagolt el a barátom,mindent megkapok tőle,szivből szeretem:( és mégis...túlságosan szeretem ahhoz,hogy elveszitsem,viszont szörnyü ezzel együtt élni:(
2011. nov. 4. 09:09
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Agyonverne? Szép kis kapcsolat lehet, bár lehet, hogy csak én, de ha lány lennék, tuti nem tudnék olyan fiúval lenni, akinél szóba jöhet az, hogy "agyonver". Valami okkal szakítani aztán visszakönyörögni magadat pedig már még undorítóbb lenne, azzal alaposan át is b.asznád mégegyszer, nem tudom, miért volna rá utána kevesebb esély, hogy kidobjon.
2011. nov. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Sosem bántana,de ha egy ilyen dolog kiderülne,biztos kilógatna az ablakon pár emelet magasságból,jópár pofon kiséretében:( Nem vagyok egy agressziv tipus,de ha fiu lennék,én is agyoncsapnám a nőmet ha ilyet tenne..:S:S:S
2011. nov. 4. 09:15
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de cígánjok vagytok, vagy mi? Csak mert normális ember ilyet nem csinál.


A "Sosem bántana" és a "kilógatna az ablakon pár emelet magasságból,jópár pofon kiséretében" nekem ellentmondásosnak tűnik.

2011. nov. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!