Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi egy napig nem válaszol az emailre, ott már biztos, hogy bukta van?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 10:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én akkor nem írok vissza egy csajnak egyből ha nem tetszik, csúf,s lefeküdni sem áll szándékomban!
2010. dec. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 szamóca. ***** válasza:
én meg havonta jó ha egyszer megnézem az emailjeimet, oda aztán irhatna nekem bárki.
2010. dec. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
De ez nem az első eset volt, hogy írtam neki, és máskor már válaszolt.
2010. dec. 16. 11:44
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyobb feneket kerítesz neki, mint kellene...

Én van, hogy egy hétig nem nézem meg az e-mailjeimet...

Nincs bukta...

Bármi lehet...

Nyugodj meg!

Egyébként fura ez az élet nevű játék...Csak azt tudod belőle kivenni, amit te magad is beleraktál...

2010. dec. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia,

én nemrég írtam ki egy kérdést arról, hogy hány nap után kell feladni a reménykedést, ha a srác azt mondja a randi végén, hogy "majd kereslek". Engem elkeserítettek a válaszok, amiket kaptam, és a pasi nem is jelentkezett egy hétig. Aztán írtam neki egy e-mailt, amire már muszáj volt válaszolnia.

Azt írta, hogy csak gondolkodási időre volt szüksége, azért nem jelentkezett. Ez lehet(ett) rossz jel is, de én úgy érzem, hogy azóta minden oké, már én sem parázok, beszélünk rendszeresen és tisztázni is tudtuk a dolgot.

Ne add fel, tarts ki, és légy türelmes. Ha azon görcsölsz, hogy írjon, attól még nem fog írni.

2010. dec. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egy nap után még nem. De aki 2-3 napig nem válaszol, az vagy egy remete, vagy egy bunkó, egyik se vonzó.
2012. jan. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!