Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális? (megőrül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális? (megőrülök már. )

Figyelt kérdés
Szerintetek normális, ha a barátom 3-4 naponta telefonon beszél az exével és 2-3 hetente rendszeresen találkoznak néha a csaj lakásán, mondván hogy nagyon jó barátok maradtak? Csak én nem tudom ezt elfogadni? Veletek volt már hasonló?? (Ja és kb 5 hónapja szakítottak..)
2011. okt. 19. 09:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
volt velem ilyen, tuti szexkapcsolat amiről még nem tudsz... azonnal lázadj fel !
2011. okt. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem volt még ilyen, és nem tartom normális dolognak. Sőt: elég bizarr.
2011. okt. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nekem volt egy barátnőm aki jóban maradt az exével, csak ott a csaj volt az alany és ha hiszed ha nem 1 hónapig összejártak, amikor nem velem volt a csaj, akkor éppen vele és keféltek, leszopta volt minden és ezt utólag vágta hozzám az a gyerek akit utána nagyon megcsaptam
2011. okt. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

válaszút elé kell állítanod. Vagy ő vagy te

vagy: kezdj el találkozni az exeddel ha meg tudod oldani, meglátjuk mit szól hozzá!

2011. okt. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igazatok van... a csaj amúgy is gyűlöl engem mert a barátom velem csalta meg őt és biztosan bosszút akar állni.. De választás elé nem állíthatom mert attól félek hogy a volt barátnőjét választaná azzal az indokkal hogy túl gyerekes vagyok.. ( Én 20L, barátom 25F, exe 28L )
2011. okt. 19. 09:37
 6/13 anonim ***** válasza:
Válaszút elé nem állíthatod, mert az elég gyerekes???? akkor mégis mit szándékozol tenni? Ha továbbra is csendben tűröd, akkor pedig nem értem miért tetted fel ide ezt a kérdést??
2011. okt. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azért mert inkább tapasztalatokat szerettem volna hallani, hogy csak az én hülyeségem hogy féltékeny vagyok... és csak szerintem nem normális ez a sűrű találkozgatás... :(
2011. okt. 19. 09:58
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát nekem most is ez van, csak nekem barátnőm van, és a volt barátnőjével van így.Most már több, mint egy éve vagyunk együtt, és rendszeresen találkoznak.Az elején nagyon zavart, és azt gondoltam meg fog csalni vele.Azóta megismertem már persze a lányt, és ha nem lenne ez a helyzet akkor szerintem, kb a legjobb barátok lennénk.Amióta köztünk is baráti kapcsolat van, azóta attól nem félek, hogy megcsalna vele, csak néha azt érzem amikor ilyen közös dolgaikról beszélnek, meg együtt poénkodnak, hogy nem vagyok annyira érdekes, mint ő.


Viszont szerintem megmaradhat egy barátságnak a kapcsolat, szóval egyáltalán nem biztos, hogy megcsal téged a barátod.Szerintem sem kéne azt mondani neki, hogy válasszon.Inkább azt, hogy akkor, ha találkozni akar vele, akkor akármennyire is utál a csaj legyenek olyan programok ahol mindketten ott vagytok.Persze nem feltétlenül 3asban. csak mondjuk egy társasággal bulizni, vagy ilyenek.Ha előtted vannak, akkor nem kell paráznod mi történik, és láthatod is hogyan viselkedik a csajjal, hogy tényleg csak barátok, vagy nem.


19/l

2011. okt. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ez tényleg nem normális,és sajnos azt kell,h mondjam 98százalék,h megcsal....saját tapasztalat...nálunk minden úgy kezdődőtt,h az exem megcsalt az exével 1 buli után...majd közölte,h nem kell versenyeznem a csajjal csak elakart felejteni engem...megbocsájtottam majd észrevettem h 2 hetente mindig felmegy Pestre (az exe is ott volt)..szóvá is tettem,de közölte h nem szereti az exét és ne gondolkozzak hülyeségeken..majd most h szakítottunk kiderült,vagyis ő vallotta be h már az első eset óta csalt az exével és amikor "hazament" akkor is,és valszeg telón is beszéltek,meg neten...


21/L

2011. okt. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha az exet választja,akkor örülj neki,hogy nem raboljátok tovább egymás idejét! Én nem tűrném el. Beszéljétek meg! Egy kapcsolatba nagyon fontos a beszélgetés. :)
2011. okt. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!