Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha szakitottunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szakitottunk a baratommal meg nyar elejen (mert megtudtam h tobb mint felevig megcsalt), meg mindig szeretem, es az utobbi idoben nagyon jol megvagyunk, de o meg mindig avval jar akivel megcsalt, de velem tervzi a jovojet?

Figyelt kérdés
Mikor osszejottunk minden szuperul ment,de egy ev elteltevel kezdtek gondok lenni.Probaltam beszelni a parommal,hogy legyen megertobb,mert barmit mondtam mar azt mondta h hisztizek..en peddig csak a velemenyem s ami nekem rosszul esik azt akartam elmondani neki...aztan..megtudtam h megcsalt tobb,mint feleven keresztul egy csajjal,aki 15 eves es raadasul le is fekudtek nem is egyszer.En szivem lelkem beleadtam ebbe a kapcsolatba,mert mindig nyiltak voltunk egymassal s mindent megbeszeltunk s elso kapcsolatom is volt,tiszta szivembol szerettem...Miutan megtudtam,hogy megcsalt nem tudtam megerteni,hogy miert tette,hisz akkor ha nem ment neki kelett volna sozljon..de ne igy h megcsal..s hujet csinal belolem..Eltelt a nyar,eleg keveset beszeltunk az ido alatt,mert elvolt utazva,de ahogy hazajott elkezdtunk msn-en beszelni.Az elejen nagyon mogorva volt,barmit mondtam kikacagott,sehogy se volt jo..de idovel megvaltozott nagyon a helyzet.Kezdtem latni,hogy banja a dolgokat,hogy megcsalt es mar vagy 5-6 honapja tart h beszelunk messen es mar annyira jolegyezunk,hogy neha az az erzesem,hogy jarunk.KOzben az teny,hogy ahogy szakitottunk ra egy hetre folytatta a kapcsolatat avval a csajjal akivel megcsalt.Azt mondta neki igy most jo,meg nem akar kibekulni velem mert fel,hogy meg nincs felkeszulve egy ilyen komoly kapcsolatra s masodszor nem akarja elrontani,es hogy most ugy erzi,hogy kell neki ido meg szorakozasra.De velem tervezi a jovojet.Nekem iszonyuan faj mikor tudom h kimegy talizni avval a csajjal,de tudom es erzem en is hogy jelenleg jobb igy nekunk mert en is meg 18 vagyok es o 20 s meg eljuk az eletunket mielott valami komolyabbra gondolnank.Csak erzem,hogy van egy vastag kotel ami nem hagy elszakadni tole..Talalkoztunk ebben az 5 honapban egy joparszor,es nem is egyszer le is fekudtunk..s ereztem azt hogy kivan es mennyire tiszta szivebol akar velem lenni..Szerintetek mit tegyek?Helyes e ez,hogy neha neha osszebujunk,meg almodozunk egyutt?Mit tegyek,hogy ne fajon annyira a mult,hogy megcsalt felevig es tudjam tultenni magam rajta,hogy ne mind hanyjam fel neki?(persze ez nem azt jelenti,hogy egybol megbocsajtok majd neki,csak nem jo egyikunknek se ha mind hozza vagom a tortenteket)Es mit tegyek,hogy lassa hogy neki melettem a helye es hogy segitsek hogy hamarabb meggyozodjon rola?
2009. jan. 22. 08:17
 1/2 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok,hogy ijen hosszura sikeredett:)
2009. jan. 22. 08:18
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne fuss utána. Csak kihasznál. Ha azzal a másikkal van akor valószinűleg megtalált benne valamit amit benned nem,mert akkor már rég ott hagyta volna és főleg nem csalt volna meg miközben együtt voltatok.LEhet hogy csak azért tervezi veled a jövőjét mert tudja hogy te azt akarod hallani és ez neked jó.Szerintem te naiv vagy. Bocs.Engem ha megcsalnak főleg fél évig akkor nem jövök ujra vele össze.ÉS ha mégis lenne köztetek valami a jövőben biztosan nem lenne őszinte és ugyan ugy félre lépne mert tudja hogy te annyira szereted hogy megbocsájtasz neki. Ne vágyakozz rá.Igy csak megalázkodsz elötte.
2009. jan. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!