Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak még csodák és olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még csodák és olyan szerelmek, mint a tündérmesékben vagy a filmekben?

Figyelt kérdés

Vannak még a mai világban csodálatos egymásra találások? Létezik az az igazi varázslat két ember között?

Ti hogyan találtatok rá a párotokra?


2010. dec. 16. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Olyan ez, mint a hit Istenben.

Ha hiszel benne, akor a számodra valóság, ha nem akkor nem az.

2010. dec. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem letezik, az elet szarul osztja a lapokat, en meg sose tudtam bloffolni
2010. dec. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem volt, ilyenem, pont mint a filmekben olyan volt... az egymásra találás, az elszakadás, majd a sors megint összehozott minket 9 szép hónapot voltunk együtt, jó volt:)
2010. dec. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
van hát :)
2010. dec. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen:)sose hittem a szerelem első látásban..de mikor találkoztunk,akkor egyből feléledt bennünk valami..és már a kezdetektől olyan volt mintha ismernénk már egymást valahonnan.Mondjuk mostmár nem érzem így,mivel ténylegesen ismerem minden egyes gondolatát,minden egyes mozdulatát,de akkor ez valami hihetetlen érzés volt.Tervezzük a házasságot és a babákat a közeljövőben.:)


21L

2010. dec. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs. Csak a börtön, ha feljelentenek zaklatásért.
2010. dec. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem van. mi tényleg első pillantásra egymásba szerettünk a párommal. ^^ lassan egy éve vagyunk együtt, idáig nem telt el nap hogy ne találkoztunk volna, pedig ő dolgozik [2"] én meg gimis vagyok [16]. De nem bírjuk egymás nélkül egy napig se. :)
2010. dec. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen,letezik.
2010. dec. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!