Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19-et betöltöttem és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19-et betöltöttem és nem csókoloztam még. Barátom sem volt soha. Soha nem érdeklődött irántam egy fiú sem, soha nem hívtak randira. Mit tegyek? Hogyan keltsem fel az érdeklődésüket?

Figyelt kérdés
Átlagos vagyok, nem ronda. Már ott tartok, hogy kedvem sincs hozzá... lehet örök egyedüllétre lettem ítéltetve.
2010. dec. 17. 18:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

én is így vagyok, bár 3 évvel idősebb...

én már beletörődtem, hogy vénlányként fogok meghalni, de nem érdekel, mert ebből a helyzetből is ki tudom hozni a legjobbat. ilyenkor az ember átformálja az értékrendjét. nem a családalapítás lesz a cél, hanem, hogy gazdag és sikeres legyek.

amúgy 19 évesen még nem aggódnék, majd 21 után fájjon a fejed emiatt.

ja és még annyit hozzáfűznék hogy szerintem a mai pasik krónikus nyámnyilaságban szenvednek.

2011. dec. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Tuti csúnya és visszahúzódó vagy, különben ez lehetetlen. Javaslat: Norbi update, plasztikai sebész, melltartós képek facebook-ra
2011. dec. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok én is.Az a baj szerintem hogy szórakozni,bulizni ált.olyan srácok járnak,akik nem akarnak semmi komolyat.Úgyhogy ott nincs nagy esély...

Ha van kedved írj privit,beszélgethetünk erről a problémáról.Szintén 19 éves lány:)

2011. dec. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Tegyél fel képet magadról, szerintem az sokat segítene a szitudon!!!
2011. dec. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

a lány azt írta, hogy átlagos és nem ronda... szóval nem azért nem érdeklődik iránta senki, mert csúnya.

egyébkét nekem az a tapasztalatom, hogy a csúnyácska lányoknak mindig van pasijuk mert értük nem nehéz megküzdeni és a pasik félnek a szebb lányoktól... hogy elhajtják őket. ez egy tudat alatt zajló folyamat.

nem tudom, de abban a városban ahol én lakom, mindig a csúnya lányok járnak kézenfogva...

2012. jan. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!