Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menjek el egyedül, vagyis 1 -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sasna kérdése:

Menjek el egyedül, vagyis 1 - 2 haverral meg a barátnőjükkel újévezni, vagy komolyan otthon kellene ülnöm 20 évesen?

Figyelt kérdés

arról van szó, h 3 éve vagyunk egyutt a baratommal, de nem akar velem újévezni.. megértem, h nincs pénze, de az anyja, vagy az apja se ad neki, pedig tudnának.. :S és azt akarja h vmi haverjanal uljunk otthon, mert ő már " kinőtte " a bulikat.. én meg ugy érzem, h nem vok még öreg, h otthon üljek ujevkor.. mit gondoltok?


20, l


2010. dec. 17. 23:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
44%
mindenesetre nőj fel
2010. dec. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
most ennek mi köze a fölnövéshez? :)
2010. dec. 18. 00:01
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szeretnél elmenni valahová, akkor ezt próbáld megértetni a pároddal. Vagy köss komprumisszumot. (pl.: egy elegánsabb étterem nem egy disco de legalább nem otthon ülsz:) És esetleg próbáld rábeszélni, hogy az ő haverjai mellett a te barátaid is had legyenek ott.
2010. dec. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
sehova nem akar menni.. mert neki az nem érdekes, otthon ül a kompi elott.. :S
2010. dec. 18. 00:07
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

nem tom, én 21 F vok, 16 éves koromtól nem voltam csak házibulikba, discora nem vágytam sose szilveszterkor, 18 éves korom óta vszont még annyra se vágyok, csak egy laza összejövetel, 4-5 közel baráttal.


Szóval én meg tudom őt érteni, de azt is megértem, hogy te még buliznál, egyszerűen csak más szinten vtok, ő már nyilván kibulizta magát életében:), meg alapból is olyan (magamból kiindulva), hogy inkább csak időtöltésből, meg ismerkedés céljából jár bulizni, nem azért mert annyira nagy élmény neki...

2010. dec. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
de amikor szakitottunk, szeptember végén, akkor az volt az első dolga, h elment diszkóba.. :S
2010. dec. 18. 00:14
 7/19 anonim ***** válasza:
Magambol kiindulva az utolsoval eggyetertek
2010. dec. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
fogd meg a pasit és vele együtt hajráááá. Ne csudáskodjon már....
2010. dec. 18. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én is 20 éves vagyok, sejtem mit érzel. Én azt mondtam a páromnak, hogy ő választhatja meg hova menjünk, csak menjünk el itthonról. Nem azt mondom, hogy az újév az annyira fontos ünnep, de van egy hangulata, ami miatt semmiképp sem tölteném itthon. Szerintem mondd el neki, hogy egész évben lehet otthon ülni, szilveszter 1 évben 1x van. Meg már most tudja, hogy nem lesz kedve? Ugyan.. amúgy meg vannak olyan helyek, amik egész jók és nem is kell olyan sokat költeni, csak utánajárás kérdése az egész.
2010. dec. 18. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, tegnap beszéltem vele.. találtam 1 olcsó helyet, 16 euro lenne, ami ahhoz képest olcsó, h mindenhol máshol 20-30-40, és több is akár.. :S de ő még 5 évvel ezelőtt vmi marhaság miatt összeverekedett ezzel a pasival, aki szervezi, és azt mondta, h annyi penzt nem fog fizetni, főleg nem annak a pasinak a zsebébe.. mondtam neki, h azt a pasit nem is fogja látni a kb. 180 ember között, de nem, ő nem akar.. ő lazán megoldaná ugy, h elmennénk 1 haverjahoz, és otthon ülnénk.. fasza.. :S
2010. dec. 18. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!