Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Otthon tudnál maradnál egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthon tudnál maradnál egyedül, miközben a pasid bulizni megy?

Figyelt kérdés

Nem szokott a barátom bulizni,én sem,viszont most szombaton elszeretne menni,mivel bekerültek NB1-be és ezt ünnepli a csapat.Engem nem hívott,nem is fogom erőltetni.Viszont szeretné,hogy menjek le hozzá a hétvégén,de így egyedül kéne maradjak...

Mikor kérdeztem,hogy akkor le se menjek a hétvégén,azt válaszolta,hogy de,menjek,mert akkor vissza tudunk együtt jönni ide,ugyanis velem féláron utazik és itt van egy család,akihez néha lejárogat(menedzseréhez).

Csak nekem furcsa kicsit ez a szituáció?..


2011. jún. 7. 23:45
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
:D Ez nekem úgy hangzik, mintha csak spórolni akarna rajtad :D
2011. jún. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
85%
Én tuti nem mennék le. Mennék én is valahova a magam útján, semhogy elvárja, hogy egyedül gubbasszak míg ő heje hujázik.
2011. jún. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék le! Ha elhívott volna engem is bulizni akkor igen,de így teljesen felesleges. Amúgy Diósgyőr? :D
2011. jún. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg spórolósnak tűnik. És az se semmi, hogy nem hívott bulizni, erre még elvárja, hogy egyedül gubbassz. Szép.
2011. jún. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

Hát igen,csak én olyan nyámnyila vagyok :(Ha nem megyek le,akkor meg az jut eszembe egyből,hogy haza visz valami szajhát a buliból..

Nem Diósgyőr :)

2011. jún. 7. 23:54
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha félre akarna lépni,azt a buliban is megtehetné! Csak ezért ne menj, mert félsz h megcsal!
2011. jún. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
Féláron utazik???:D ez jó...bár én nem mennék a te helyedbe..véletlenül nem a Pmfcbe focizik a barátod?:)
2011. jún. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

de igen,pmfc :)

Hát kicsit szarul esik..sőt,több,mint fél áron,mert ha velem jön,csak 130 ftot kell fizetnie az útért :)Szívesen segítek neki,de legalább annyit megkérdezhetett volna,hogy szeretnék-e vele menni.Ha ezt megkérdezte volna,talán még azt is bevállalnám,hogy otthon gubbasszak,egyedül.

2011. jún. 8. 14:07
 9/41 anonim ***** válasza:
nem mondod???:D az én barátom is ott focizik..:D de miért kell fizetnie az útért??nem kocsival jár???
2011. jún. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

Igeeen?Fuhh,ennek az esélye kb 1 a 100hoz :D

Hát én ugye 90%os kedvezménnyel utazhatok busszal és lehet egy kísérőm,aki ugyanilyen áron utazhat velem :) Ezért jöhet a párom is velem csupán 130 ft-ért :Daz 1300-400 helyett

2011. jún. 8. 14:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!